Prezent dla całej rodziny – digitalizowanie.pl radzi

Jak stworzyć prezent dla całej rodziny? 

Spis treści:

  1. Digitalizacja zdjęć na prezent rodzinny.
  2. Od digitalizacji zdjęć do rodzinnego szczęścia.
  3. Co dalej po digitalizacji zdjęć?
  4. Jak zlecić digitalizację zdjęć.

Digitalizacja zdjęć na prezent rodzinny

Najlepiej przy okazji rodzinnej imprezy, jaką niewątpliwie są urodziny dziadków, śluby i ich rocznice (zwłaszcza te okrągłe) czy chrzciny.

Zbierając stare zdjęcia można stworzyć z nich prezentację do wyświetlenia na dużym ekranie. Może to być zwykły telewizor, ale najbardziej efektownie byłoby np rozwiesić białe prześcieradło i na nim, przy pomocy rzutnika wyświetlić cały pokaz w formie elektronicznej. Wyobraźcie sobie miny całej familii wspominającej najczulsze i najzabawniejsze okresy całego drzewa genealogicznego.

Od digitalizacji zdjęć do rodzinnego szczęścia

Stare zdjęcia zawsze można uratować, wystarczy oddać je w ręce „speców od takich spraw”. Digitalizacja starych fotografii pozwoli na odzyskanie z nich dawnego blasku przy okazji ratując cud ówczesnej sztuki fotograficznej. Tak odnowione zdjęcia doskonale nadają się do stworzenia  prezentacji multimedialnej, a co za tym idzie do rozpoczęcia badań nad naszymi rodzinnym historiami, które zawsze są na swój sposób ciekawe i niepowtarzalne (czyż to nie piękne? ile rodzin tyle historii!). Tak na prawdę to każdy ma swój może mieć pomysł na unikatowy prezent, trzeba tylko trochę chęci, inwencji i  oczywiście dobrze zeskanowane zdjęcia. Jest to najlepsza okazja do odwiedzenia naszego punktu w Krakowie, który zajmuje się tym profesjonalnie i na co dzień.

Co dalej po digitalizacji zdjęć?

Zdjęcia zeskanowane są wyraźniejsze a wyjściowe pliki posiadają bardzo wysoką  jakość dlatego też nawet na wielkim ekranie będą prezentowały się imponująco. Warto, bo zdjęcia(a zwłaszcza stare!) to zawsze okazja do wspomnień i poznawania historii rodzinnych, może na nowo?

Jak zlecić digitalizacje zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy,klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

digitalizacja zdjęć

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB