Ważne zdjęcia – stare dobre czasy

Ważne zdjęcia posiada każdy z nas. Są to takie o których wystarczy słowne wspomnienie a już jawią nam się przed oczami. Mogą to być unikatowe chwile, bliscy, niepowtarzalne momenty, cokolwiek się na nich znajduję zawsze warto pomyśleć o prawdziwym trosce o nie i zeskanowaniu zdjęć.

Spis Treści:

  1. Skanujemy wszystkie zdjęcia, negatywy i slajdy
  2. Domowe archiwum z zeskanowanych zdjęć to podstawa
  3. Jeśli skanowane zdjęcie jest w kiepskim stanie to doradzamy rekonstrukcję
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skanujemy wszystkie zdjęcia, negatywy i slajdy

W miniaturce jak i w samym poście możecie oglądać zdjęcie moje (czyli autora postu) z wieku dziecięcego. Może za dużo nie pamiętam z tamtego okresu ale to już stare zdjęcie jest dla mnie wyjątkowo bliskie, zawsze wpędza mnie w sentymentalny nastrój przynosząc jednocześnie spokój przeszłości. Może to żółte przebarwienie wpływa dodatnio na moje wspomnienie?

Domowe archiwum z zeskanowanych zdjęć to podstawa

Dobrze mieć zeskanowane zdjęcia  te najważniejsze jak i mniej ważne. Nigdy nie wiemy kiedy mogą przydać się z okazji uroczystości, świąt czy po prostu przepięknego prezentu.

Jeśli skanowane zdjęcie jest w kiepskim stanie to doradzamy rekonstrukcję

Jeśli natraficie na jakąś nie miłą niespodziankę w rodzinnym albumie w postaci zniszczonego zdjęcia, nie panikujcie! Rekonstrukcja zdjęć to nasza pasja. Potrafimy usunąć rysy, poprawić kolory, wykadrować zdjęcia a nawet pokolorować czarno-białe stare fotografie.

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

skanowanie zdjęć

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB