Digitalizowanie.pl – szybko i wygodnie – „Ale ile się takie zdjęcia skanują?”

Prezenty ze zdjęć to nasza pasja a Twoja przyjemność, szczególnie z wyretuszowanych zdjęć

Spis treści

  1. Jak szybko skanujemy zdjęcia?
  2. Po skanowaniu zdjęć czas na rekonstrukcję.
  3. Od skanowani zdjęć do prezentacji dla rodziny.
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Jak szybko skanujemy zdjęcia?

Jesteście ciekawi jak szybko zeskanujemy Wasze albumy? Oczywiście jak najszybciej! 😉 Jedno skanowanie zdjęcia może trwać od 1 min nawet do 10! Zależne jest to od wielkości fotografii jak i jakości skanowania jednak większość, nawet większych zleceń staramy się realizować do max. 5 dni roboczych.

Po skanowaniu zdjęć czas na rekonstrukcję

Warto wziąć tutaj poprawkę czasową jeśli zdjęcia są wysyłane i odbierane drogą pocztową. Dodatkowy czas do usługi to ten poświęcony na rekonstrukcję zdjęć.

Od skanowani zdjęć do prezentacji dla rodziny

To już kwestia indywidualna, zawsze konsultowana z klientem, na jego prośbę lub naszą sugestię jeśli znacząco może to poprawić skan. Jeśli oczywiście nagli Was czas, jest środa a Wy szykujecie prezent dla rodziny na sobotę zawsze warto nas o tym poinformować. Postaramy się podejść priorytetowo wiedząc jak ważne są wspomnienia i ich celebracja w gronie najbliższych. Pomagamy też w tworzeniu prezentacja ze starych zdjęć.

Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB