Co nam zostało po Świętach? Tylko skanowanie zdjęć

Wielu zadaje sobie to pytanie co nam zostało po świętach!? Dla jednych będą to kalorie odłożone to tu to tam 😉 zapas jedzenia w lodówce, dni wypoczynku poświęcone rodzinie itp ale nikt nie zaprzeczy ,że zawsze są to magiczne wspomnienia!

Spis Treści:

  1. Dlaczego dziś skanujemy zdjęcia
  2. Warto skanować zdjęcia gdyż są to pamiątki
  3. Jeśli nie zlecicie skanowania zdjęć dziś to inni też się tym mogą nie zająć
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Dlaczego dziś skanujemy zdjęcia

Na pewno na waszych telefonach, tabletach i aparatach wylądowała masa fotografii rodzinnych, zdjęć choinek i prezentów. Ale czy mieliście okazję przeglądania starych zdjęć które leża w rodzinnych skarbcach?

Kiedyś za czasów naszych rodziców czy dziadków robienie zdjęć nie przechodziło tak łatwo. Analogowe urządzenia i klasyczne klisze tworzyły pewne bariery ale nadawały też większej elitarności naszym dziełom.

Warto skanować zdjęcia gdyż są to pamiątki

By właśnie te małe dzieła, rodzinne fotografie nie zaginęły przez pokolenia pomyślcie o nich. Skanowanie zdjęć nigdy nie było tak łatwe.

Jeśli nie zlecicie skanowania zdjęć dziś to inni też się tym mogą nie zająć

Z rodzinnych albumów, ze starych fotografii  czy zbiorów slajdów możecie zrobić niezapomnianą pamiątkę której nowa jakość zaskoczy domowników i będzie służyła pokoleniom.

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania negatywów naszej firmie? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz osobiście zdjęcia do skanowania lub slajdy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

 

Skanowanie zdjęć

Wszystkie przygotowania można wykonać już w kilku prostych krokach – Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB