Digitalizowanie.pl radzi – jak skanować całe albumy?

Jeśli posiadacie cały album starych zdjęć i nie wiecie co dalej z nimi zrobić najlepiej zgłoście się do profesjonalistów!

  1. Skanowanie klisz w Krakowie.
  2. Jak dużo można skanować klisz w Krakowie.
  3. Technologia skanowania klisz w Krakowie
  4. Jak zlecić skanowanie klisz w Krakowie?

Skanowanie klisz w Krakowie

Zależnie od rodzaju albumu postaramy się doradzić jak da się go zeskanować w celu uzyskania jak najlepszych skanów jednocześnie nie uszkadzając pierwotnej struktury.

Jak dużo można skanować klisz w Krakowie

Nasz wysokiej klasy sprzęt do skanowania posiada dużo powierzchnię skanującą, przez co poradzimy sobie z większością albumów.

Technologia skanowania klisz w Krakowie

 

 

Możemy się pochwalić ,że przy specjalnym zamówieniu skanowania albumu aż dwie osoby musiały współpracować fizycznie! Jedna trzymała wiekowy album nieruchomo na płycie skanera, druga konfigurowała program do skanowania. Wszystko udało się przeprowadzić pomyślnie, album został nie naruszony a zeskanowane stare zdjęcia cieszyły na nowo.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnoszące się do skanowania zdjęć, negatywów lub skanowania slajdów zapraszamy do formularza kontaktowego – >http://digitalizowanie.pl/skanowanie-negatywow/

Jak zlecić skanowanie klisz w Krakowie?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

11111

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB