Digitalizowanie.pl radzi – oryginalny prezent

Rocznica ślubu rodziców, urodziny najbliższych, wesele rodzeństwa, urodziny babci… itd. Mnogość okazji do obdarowywania się podarunkami nigdy nie maleję, zawsze jest jakaś okazją żeby wywołać uśmiech na twarzach najbliższych.

Spis treści:

  1. Super prezent z digitalizacją zdjęć w Krakowie.
  2. Wykorzystanie plików po digitalizacji zdjęć w Krakowie.
  3. Jedna digitalizacja zdjęc w Krakowie – niespodzianka dla całych pokoleń
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć.

 

Super prezent z digitalizacją zdjęć w Krakowie

Ale jak wykonać oryginalny prezent ? Zeskanować zdjęcia!

Świetnym i namacalnym przykładem było zamówienie w którym mieliśmy przyjemność skanować album rodzinny w całości. Ponad 300 zdjęć w nowej formie musiało zrobić wrażenie na całej rodzinie.

Wykorzystanie plików po digitalizacji zdjęć w Krakowie

Tak zaplanowany prezent jest jedynym i niepowtarzalnym podarunkiem, który niesie ze sobą nieprzeliczalny bagaż emocji. Zeskanowane zdjęcia można wykorzystać w dowolnej kompozycji. Wywołanie retuszowanych zdjęć odświeży ich blask na nowo i przywróci żywe wspomnienia, a wszystko można oprawić w zależny od gust album. Możliwości wykorzystania skanowanych zdjęć ogranicza tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia.

Jedna digitalizacja zdjęc w Krakowie – niespodzianka dla całych pokoleń

Zachęcamy wszystkich wnuków, synów, wnuczki i córki oraz osoby o wszystkich możliwych afiliacjach rodzinnych do podarowywania najbliższym unikatowych prezentów które będą służyć latami i oby pokoleniami.

 

A jeśli jeszcze nie wiecie od czego zacząć zapraszamy na stronę ->

Skanowanie – Doskonały Pomysł na Prezent dla Twojej Rodziny!

Jak zlecić digitalizację zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

img104

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB