DIGITALIZOWANIE – SKANOWANIE zdjęć z okazji Dnia Dziecka

Dzień dziecka czyli Dzieciaki do skaner

Spis treści:

  1. Skanowanie zdjęć na specjalne okazje.
  2. Powrót do przeszłości za pomocą skanowania zdjęć.
  3. Dbaj o wspomnienia za pomocą skanowania zdjęć.
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skanowanie zdjęć na specjalne okazje

DZIEŃ DZIECKA to radosna okazja, która skłania nas do refleksji nad naszą duszą. Nie ważne ile ma się lat, dzieckiem można być zawsze zarówno w tym pozytywnym jak i negatywnym znaczeniu. Z jednej strony dorosłość jest oznaką dojrzałości, odpowiedzialności za siebie oraz pewną cechą, która wzbudza szacunek innych ludzi. Jednak bez duszy dziecka dorosłość staje się przerażająco nudna i smutna.

 

Jak w sobie pielęgnować dziecko? Hmm to trudne pytanie które zadaję sobie za każdym razem gdy w kalendarzu pokazuje się data 1 CZERWCA. Staram się na nie odpowiedzieć próbami a mianowicie mieć otwartą głowę i serce na nowe pomysły i przygody. Gdy ktoś proponuje wypad na wycieczkę albo chociażby na spacer, odpowiadać TAK jak w filmie ‚Jestem na TAk’. Właściwie to czasami wystarczy Big Milk w ręku żeby uśmiech dziecka powrócił.

Skanowanie zdjęć w Krakowie

Powrót do przeszłości za pomocą skanowania zdjęć

Jak ma się to święto do SKANOWANIA ZDJĘĆ? Zależność jest banalnie prosta. Zachowując ZDJĘCIA Z DZIECIŃSTWA i oglądając je z bliskimi powracamy do beztroskich chwili. Działa to podobnie jak oglądanie filmu ‚Król lew’ i wzruszanie się w momentach, gdy  jako dzieci byliśmy cali we łzach lub w strachu.

 

DIGITALIZOWANIE to nie tylko możliwość RETUSZU i NAPRAWY USZKODZONYCH ZDJĘĆ ale także mobilizacja do przywrócenia wspomnień i przekazania ich innym.

 

Dbaj o wspomnienia za pomocą skanowania zdjęć

Dzieci zazwyczaj są ciekawskie i wszystko chcą wypróbować na własnej skórze!  Bywa to groźne lub całkiem zabawne ale zawsze jest pouczające i pozwala im uczyć się szybko jak nigdy później i odkrywać świat szybciej i dokładniej niż dorośli.

 

Odkrywaj świat oczami dziecka!

ZESKANUJ ZDJĘCIA i nie zapominaj o swoim dzieciństwie, dzięki któremu poznałeś świat!

 

Słodkości życzy zespół DIGITALIZOWANIE.PL

P.S. ZDJĘCIA możecie ZESKANOWAĆ wysyłając je do nas pocztą lub w KRAKOWIE na BATOREGO 25!

 

Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB