Dwóch mężczyzn, krzak i skanowanie zdjęć

Skanowanie zdjęć czyli wielka radość z rekonstrukcji

Skanowanie zdjęć i rekonstrukcja fotografii jeszcze nigdy nie były tak łatwe i efektowne jak na dzisiejszej fotografii. Zdjęcie zachowało się w stanie wręcz idealnym. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń ale i tak znalazłem pracę na „5 minut”. Ta chwila poświęcona zrekonstruowaniu fotografii była tak owocna, że trzeba się tym chwalić.

Spis treści:

  1. Ile trwa skanowanie zdjęć?
  2. Czy rekonstrukcja zdjęcia [krzewu] coś wnosi?
  3. Twórczość artystyczna a skanowanie zdjęć.
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Ile trwa skanowanie zdjęć?

W życiu trafia nam się 5 minutowa pomoc znajomemu która przeciąga się do kilku godzin, 10 minutowe czekanie na dziewczynę które trwa minut 15-naście jak i 30 sekundowy zabieg naprawy zdjęć który trwa sekund 12-naście;) Miałem szczęście i przypadło mi w udziale to ostatnie.

Digitalizacja zdjęć

 Czy rekonstrukcja zdjęcia [krzaka] coś wnosi?

Krzak jest tłem, jeśli jednak tło z racji, zdegradowania przykuwa nasz wzrok to najlepsza informacje, że jest złym tłem i rozprasza. Są na zdjęciu elementy które są na pierwszym planie jak Dama i Gronostaj, są elementy drugoplanowe jak biżuteria i są elementy n-planowe jak tło czy rama obrazu. W tle można ukryć szczegół ale nie tak by nasz wzrok już po kilku sekundach na nim się opierał. Z tego miejsca uważam, że prosta rekonstrukcja fotografii czyli usunięcie rozmazanego krzaka ze zdjęcia wpisuje się w portfolio jako 100% sukces. Oczywiście, każdy może zrobić identyczną pracę z podobnymi efektami ale czy z tego powodu miałem się nie podzielić swoją radością?

Skanowanie zdjęć

Twórczość artystyczna a skanowanie zdjęć

Poniżej zamieszczam 50% starej fotografii i 50% zdigitalizowanego zdjęcia. Jest to o tyle przełomowe, że nie trzeba już scrollować co powoduje oszczędność 20zł na całe życie z racji nie wydawania na nową myszkę gry w starej rolka przestanie się kręcić. Możecie mi za to podziękować!

Skanowanie zdjeciaJak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

 

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB