Jak scrn z gry Mafia – Digitalizacja zdjęć

Digitalizacja zdjęć mafijnych

Spis treści:

  1. Digitalizacja zdjęć w nawiązaniu do rzeczywistości.
  2. Udana digitalizacja zdjęcia.
  3. Proces digitalizacji zdjęć.
  4. Jak zlecić digitalizację zdjęć?

Digitalizacja zdjęć w nawiązaniu do rzeczywistości

Digitalizacja zdjęć – fotka a’la Mafia. Lata 40te Chicago możemy wyobrażać sobie tylko z filmów. Jeśli ktoś zapytał by mnie kiedyś jakie zdjęcie najbardziej przypomina mi tamte lata – wskazał bym to poniżej, dlatego, że wygląda jak z gry Mafia. Alternatyw dla świetnego Vice City nie było wiele ale ta gra była dużo bardziej złożona i dopracowana. Pojedynek na wzór Skyrim i Wiedźmina 3;)

Odejdźmy od przykrego tematu nowych gier komputerowych, w co 5 można znaleźć coś godnego uwagi a w co 100 da się grać od początku do końca. Dużo bardziej polecam gry planszowe z wypożyczalni gier planszowych w Krakowie, choćby na organizowanie eventów – informacje z atlantyda-gry.pl mogą się przydać.

Tak więc poniżej zamieszczam fragment a’la Mafia!

Digitalizacja zdjęćW przybliżeniu wygląda jeszcze lepiej, spokojnie można by z tego zrobić okładkę niejednej płyty z muzyką z ubiegłego wieku ale wciąż w dobrym stylu.

Digitalizacja negatywów

Udana digitalizacja zdjęcia

Fragment pochodzi oczywiście ze zdigitalizowanego zdjęcia w firmie Digitalizowanie.pl. Oryginalnie obraz nie nadawał się do użytku ale po rekonstrukcji fotografii możemy go podziwiać poniżej. Dodam tylko, że wracam moda na kapelusze ale już bez długich płaszczy lecz z podkoszulkami i japonkami na stopach. Teraz mamy styl bardziej hawajski i lekki – przecież jest lato.Skanowanie zdjęć KrakówZgadza się – to zdjęcie to drobny żart;) jeszcze nie zdążyliśmy przysiąść przy nim porządnie i nadać mu nowy blask.

Proces digitalizacji zdjęć

Minęło trochę czasu odkąd miałem do czynienia z powyższym zdjęciem. Rekonstrukcja fotografii została wykonana w 70% dobrze, zdjęcie musi jednak poczekać na wolny weekend gdyż pomimo usunięcia zagięć, rys i plam nie jestem jeszcze z efektów zadowolony. Kolory na zdjęciu nie mogą zostać przywrócone gdyż trzeba je zrobić od nowa. To zdjęcie nigdy nie miało prawidłowych barw od początku było źle naświetlone. Dlatego dzisiaj prezentuje efekt usunięcia zadrapań.

Napawa zdjęć

Próba zmiany kolorów

Poniżej zamieszczam najbardziej udaną próbę odnowy kolorów – jeśli znajdę czas na to odnowione zdjęcie to postaram się go lepiej wykorzystać i nadać blask fotografii.

SkanowanieJak zlecić digitalizację zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

 

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB