Jak zeskanować negatywy czyli co zrobić aby uniknąć terminu porysowane klisze

Skanowanie klisz to nic innego jak digitalizowanie negatywów

Zapewne u każdego w domu leży kilka klisz z „poprzedniej epoki”.

Spis treści:

  1. Skanowanie negatywów możliwe już od 1 zł
  2. Skanowanie negatywów lepsze od wywoływania.
  3. Wysokiej klasy odbitki po skanowaniu negatywów.
  4. Jak zlecić skanowanie negatywów.

Skanowanie negatywów możliwe już od 1 zł

Dziś aparaty na klisze funkcjonują w bardzo wąskim gronie, można powiedzieć ,że pasjonatów. Kiedyś był to jednak wyznacznik luksusu dostępny w każdej rodzinie. Czasami służący pokolenia, dziś już drogi zabytek. Ale co zrobić z pozostałymi kliszami? Skanować negatywy! 

Skanowanie negatywów lepsze od wywoływania

Oczywiście możemy je klasycznie wywołać jednak nie jest to idealne zabezpieczenie naszych pamiątek. Tylko przeniesienie je do form cyfrowych daje nam pewność ,że zdjęcia nigdy nie zaginą. Skanowanie klisz daje nam te same możliwości jakie posiadamy przy skanowaniu klasycznych fotografii. Możemy z tych małych „plastikowych pasków” wykonać wysokiej jakości skany wraz z korektą obrazu.

Wysokiej klasy odbitki po skanowaniu negatywów

Tak duże pliki zeskanowanych klisz możemy wykorzystać już według własnej wyobraźni (albumy, prezentacje, odbitki itp) ale najważniejsze jest to ,że nasze rodzinne wspomnienia będą już bezpiecznie zapisane.

 

Jeśli jeszcze nie wiecie jak zacząć skanowanie klisz zapraszamy na -> http://digitalizowanie.pl/skanowanie/ lub bezpośrednio na ul. Batorego 25 po cennik skanowania zdjęć.

Jak zlecić skanowanie negatywów

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

 

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

 

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB