Kolorowanie starych zdjęć – digitalizowanie.pl radzi

Kolorowanie starych zdjęć nigdy nie było tak łatwe!

Spis treści:

  1. Kolorowanie zdjęć , ożywianie wspomnień.
  2. Łatwy sposób na kolorowanie zdjęć.
  3. Co jest potrzebne do kolorowania zdjęć?
  4. Jak zlecić kolorowanie zdjęć?

Kolorowanie zdjęć , ożywianie wspomnień

Czy patrząc na stare, czarno białe zdjęcia z rodzinnego albumu nie zastanawialiście się jakby wyglądały gdyby ożywić je gammą kolorów?

Jak Wasza Mama czy Babcia wyglądały 30 czy 80 lat temu? A może zdjęcie rodzinnego domu w nowych odcieniach pozwolą jeszcze lepiej ożywić wspomnienia?

Łatwy sposób na kolorowanie zdjęć

Dzisiejsza technologia obróbki fotografii jest na tyle rozwinięta,że w połączeniu z naszym profesjonalizmem rekonstrukcja starych zdjęć i kolorowanie są w 100 procentach możliwe.

Po prosty wyślijcie do nas lub przynieście zdjęcia które będziemy mogli dla Was pokolorować i nadać nowe życie.

Co jest potrzebne do kolorowania zdjęć?

By osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujący efekt pracy, zbierzemy od Was sugestie na temat kolorowania zdjęcia. Może zebranie wspomnień rodzinnych pomoże odtworzyć informację o kolorach jakie mogły znajdować się na starym zdjęciu?

Gdy będziemy mieć już wszystkie niezbędne informację, zabierzemy się do pracy a Wy będziecie mogli odebrać swoje fotografię które zaskoczą nie tylko Was!

W poście umieszczamy pojedynczy przykład kolorowanego zdjęcia.

Jeśli macie jakieś pytania lub już chcecie wysłać nam załącznik zapraszamy na -> http://digitalizowanie.pl/skanowanie-negatywow/

 

Jak zlecić kolorowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

 

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

kolorowanie zdjęć

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB