Korekcja kolorów – digitalizowanie.pl radzi

Korekcja kolorów jest to narzędzie która świetnie sprawdza się przy skanowaniu starych zdjęć. Większość fotografii które do nas przynosicie/przysyłacie są to fotografie starsze niż 10 lat.

Spis treści:

  1. Przechowywanie a digitalizacja zdjęć w Krakowie.
  2. Możliwości digitalizacji zdjęć w Krakowie.
  3. Poprawa efektów po digitalizacji zdjęć w Krakowie.
  4. Jak zlecić digitalizację zdjęć w Krakowie.

Przechowywanie a digitalizacja zdjęć w Krakowie

Nawet jeśli stare zdjęcia są przechowywane w miarę przystępnych warunkach to nigdy nie są to warunki idealne czy wręcz przykładne. Pudełko po butach, czy częste wyciąganie nie sprzyjają żywotności zdjęć.

Możliwości digitalizacji zdjęć w Krakowie

Czarno białe zdjęcia zaczynają żółknąć, zniekształcając odcienie szarości. Natomiast kolorowe powoli tracą kolory, stają się wyblakłe smutne a co najgorsze nieczytelne!

Przy takich przypadkach zawsze korzystamy z funkcji korekcji kolorów która oprócz tego,że jest wbudowana w nasz profesjonalny sprzęt to zawiera się w cenie skanowanego zdjęcia!

Poprawa efektów po digitalizacji zdjęć w Krakowie

Natomiast jeśli problem przerasta możliwości skanera, zawsze oferujemy ręczną rekonstrukcję kolorów! Potrafimy usunąć plamy i zabrudzenia ze zdjęć, dopasować ręcznie kolory i poprawić kontrast lub pokolorować czarno-białe zdjęcie.

Jeśli macie pytania, lub martwicie się o stan swoich starych zdjęć nie zwlekajcie, napiszcie do nas, zawsze z przyjemnością odpowiemy i opowiemy o naszej pasji jaką jest skanowanie starych fotografii 🙂

W linku poniżej możecie przyjrzeć się przykładom naszej pracy->

Skanowanie zdjęć

Jak zlecić digitalizację zdjęć w Krakowie

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

digitalizacja zdjęć kraków

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB