Nowe tradycje rodzinne, skanowanie fotografii i odkurzanie wspomnień

Sianko pod obrusem, łamanie opłatkiem, rozdawanie prezentów,puste miejsce przy stole, to piękne świąteczne tradycje.

bombki1 małe

Spis Treści:

  1. Skarby naszych domów czyli fotografie do zeskanowania
  2. Zmiany jakie można dostrzec na zeskanowanych fotografiach
  3. Przypomnijmy sobie swoje beztroskie dzieciństwo dzięki skanowaniu fotografii
  4. Jak zlecić skanowanie fotografii?

Skarby naszych domów czyli fotografie do zeskanowania

Od kilku lat w naszych domach tradycją jest również oglądanie zdjęć czy to na komputerze, czy już przy pomocy różnych technik na telewizorach czy rzutnikach. Tradycja godna pochwalenia i poparcia, bo to już tylko zdjęcia i wspomnienia trzymają naszych przodków przy życiu, choćby w naszych myślach.

Zmiany jakie można dostrzec na zeskanowanych fotografiach

Teraz, gdy jesteśmy obywatelami świata, młodzi ludzie wyjeżdżają za pracą i lepszym życiem za granicę, jesteśmy skazani na kontakty telefoniczne, przez łącza internetowe i jedynie kilka dni w roku możemy poświęcić na prawdziwe spotkania z najbliższymi. Świat gna do przodu, dzisiejszy dzień już za chwilkę odejdzie do historii.

oczy kosmitów małe

Każda babcia powtarza, że kiedyś żyło się wolniej, na wszystko znaleźć można było czas i więcej było go dla rodziny, mimo tego, że czasy wcale nie były lżejsze.

Fakt, na starych zdjęciach dostrzec można, że ludzie nosili więcej uczuć na twarzach, więcej czasu potrafili ze sobą spędzić, bo umieli znaleźć na to energię i nie tracili czasu na telewizję i pracę ponad siły.

Przypomnijmy sobie swoje beztroskie dzieciństwo dzięki skanowaniu fotografii

Dzieciństwo każdego z nas wiązało się z radością zabawy na polu, z przyjaciółmi, których pewnie dziś już nawet nie spotkamy w rodzinnym mieście bo oni też zdecydowali się wyjechać. Te znajome twarze przypomnieć sobie możemy ze zdjęć, filmów na video, czy wspominając przy okazji rodzinnych czy przyjacielskich zjazdów.

skanowanie fotografii

Wszystkie te wspomnienia zapisane zostały na starych fotografiach, których przecież w każdym domu jest pełno.

Święta Bożego Narodzenia to święta które kojarzą się chyba najbardziej sentymentalnie, bo przy Wigilijnej kolacji stawiamy puste krzesło, które zarazem sygnalizuje oczekiwanie na przyjście niespodziewanego gościa, jak również i pamięć o o członkach rodzin, którzy już nie mogą z nami usiąść do wieczerzy.

Smutne to święta, choć zarazem bardzo radosne. Ważne, że my pamiętamy wszystko i przy małej pomocy zeskanowanych starych fotografii, możemy powspominać i przywołać chociaż w myślach twarze najbliższych.

Jak zlecić skanowanie fotografii

Chcesz zlecić wykonanie skanowania fotografii w naszej firmie? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz negatywy do skanowania lub slajdy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99

Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

Nie pozwólmy, aby kiedykolwiek zostały zapomniane. Skanowani

skanowanie fotografii

e starych zdjęć pozwoli utrwalić je na wypadek rodzinnego spotkania, tak aby dostęp był szybki a zniszczone fotografie mogły otrzymać kolejną szansę.