Retusz zdjęcia – szczęście w nieszczęściu!

Jak dobrze, że istnieje coś takiego jak retusz zdjęcia. Przy noworocznych porządkach natrafiłem na starą fotografię która jest dla mnie bardzo ważna. Nawet nie wiecie jak bardzo się ucieszyłem, kiedy wypadła z dawno nie otwieranej książki.

Spis Treści:

  1. Dlaczego zeskanowane zdjęcie warto wyretuszować?
  2. Co można zmienić na uszkodzonej fotografii?
  3. Kolorowanie zdjęć
  4. Jak zlecić rekonstrukcję zdjęć?

Dlaczego zeskanowane zdjęcie warto wyretuszować?

I wtedy nastąpiło to szczęście w nieszczęściu. Wspaniale ,że znalazłem to stare zdjęcie. Okazało się jednak, że zdjęcie nie jest już takie piękne jak kiedyś, mocno zżółkło oraz posiada wiele pęknięć.

Zawsze mam takie powiedzonko „ludzie w kosmos latają to z tym sobie nie poradzą?” To właśnie my, cyfrowi kosmonauci 🙂

Co można zmienić na uszkodzonej fotografii?

Usuniemy wszystkie pęknięcia, przybrudzenia z Waszych ważnych fotografii. Jeśli zajdzie taka potrzeba zrekonstruujemy zdjęcie nawet to które straciło swój róg albo część postaci. Jesteśmy w tym profesjonalistami! Stare zdjęcia nie mają dla nas tajemnic.

Kolorowanie zdjęć

A kolorowanie zdjęcia? Czy wpadliście na ten pomysł, jak główny albo dodatkowy prezent dla kogoś najbliższego. Czarno-białe fotografie można pokolorować wystarczy przesłać do nas zdjęcia. Jeśli dostaniemy dokładną specyfikację jak kolor włosów, ubrań, budynków, biżuterii, oczu to jesteśmy w stanie zdziałać cuda. Najczęściej realizujemy zdjęcia portretowe ponieważ są najbliższe sercu naszych Klientów.

W ramach naszej pracy wykonujemy od czasu do czasu kolorowanie zdjęć grupowych. Jest to zajęcie bardzo czasochłonne jednak efekt z wysiłku jest piorunujący.

Jak przesłać nam zlecenia rekonstrukcji zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie rekonstrukcji zdjęć lub skanowania? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Rekonstrukcja zdjęćPolecamy również polubić nasze nowe konto na FB

PS: Na zdjęciu witamy wszystkich czytelników naszego bloga chlebem i solą w Nowym Roku! 🙂