Rodzinny album – jak zadbać o wspomnienia

Rodzinne albumy zależnie od pory roku albo systematycznie pokrywają się warstwą kurzu albo trafiają w centrum uwagi i zaczyna się ich coroczna funkcja. Piszemy tutaj o funkcji najważniejszej czyli przywoływaniu wspomnień!

Spis treści:

  1. Czas na porządki w szufladach, czas na skanowanie klisz.
  2. Zadbajcie o albumy i o skanowanie klisz.
  3. Przenieś skanowane klisze na papier.
  4. Jak zlecić skanowanie klisz.

Czas na porządki w szufladach, czas na skanowanie klisz

W okresie jesienno zimowym kiedy od 1 listopada do 1 stycznia mamy najwięcej możliwości do spotkania się z swoją rodzinną nie ma przyjemniejszej chwili niż wspólne oglądanie starych fotografii. 

Zadbajcie o albumy i o skanowanie klisz

Z roku na rok, z każdym przewróceniem kartki naszego albumu powoli się on zużywa, nie jest odporny na czas tak jak wspomnienia zawarte w pamięci.

Jeśli zależy Wam na tym, by ten niepowtarzalny skarb naszej rodziny mógł cieszyć latami pomyślmy o skanowaniu starych zdjęć. Dzięki rozwinięciu technologii skanowania oraz upowszechnieniu w XXI w. usług skanowania stare zdjęcia i rodzinne albumy nigdy nie mogły przybrać nowej cyfrowej formy, dostępnej dla każdego!

Przenieś skanowane klisze na papier

Zeskanujemy stare zdjęcia, zrekonstruujemy zniszczone, ocalimy Twój album a nawet na prośbę pokolorujemy zdjęcia które tego wymagają! Pomysł na wykorzystanie z digitalizowanych zdjęć zdjęć to już tylko wasza wyobraźnia! Poza nowymi możliwościami macie pewność ,że wspomnienia w plikach będą lepiej przechowane niż te na papierze.

 

Jeśli chcecie pooglądać przykłady naszej pracy zapraszamy do wcześniejszych postów lub na -> http://digitalizowanie.pl/skanowanie-zdjec/

Jak zlecić skanowanie klisz i zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

 

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Skanowanie klisz

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB