SIOSTRZANA MIŁOŚĆ czyli zdjęcia które trafiły na skaner a wcale nie są stare

Zdjęcia z dzieciństwa, czyli skanowanie kolorowych i nowoczesnych fotografii

 

Spis treści:

  1. Skanowanie zdjęć to idealny prezent!
  2. Powrót do przeszłości – skanowaniem zdjęć.
  3. Skanowanie zdjęć to nie tylko pomoc fizyczna.
  4.  Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skanowanie zdjęć to idealny prezent!

Pierwszym z naszych klientów była ELIZA. Postanowiła zrobić prezent siostrze z okazji urodzin i ZESKANOWAĆ ZDJĘCIA z dzieciństwa, które podniszczone leżały zapomniane w rodzinnym albumie.

Nie miałam okazji przekonać się na własnej skórze, ale patrząc na przykład kuzynostwa, siostrzana miłość bywa trudna. Przebywanie ze sobą codziennie, pomimo różnicy charakterów i odmiennych planów nie zawsze należy do przyjemności.

Powrót do przeszłości – skanowaniem zdjęć

Nikt jednak nie zna nas tak dobrze, jak rodzeństwo. Im jesteśmy starsi tym nasze spojrzenie na świat zbiega się i zaczynamy rozumień i akceptować swoją różność i odmienne decyzje.

 

 

Skanowanie zdjęć to nie tylko pomoc fizyczna

 

Eliza jest osobą, która dużo podróżuje po świecie. Zna biegle kilka języków. Zaczęło się od Erasmusa we Francji po ostatnie pół roku w Szwecji na wyspie, leżącej samotnie na Morzu Bałtyckim.  Eliza dobrze rozumie ból rozłąki z rodziną i wie, jak ważne są wspomnienia. Dlatego skanowanie fotografii z dzieciństwa jako prezent spełniło doskonale swoje zadanie. Dziewczyny wspólnie pooglądały zdjęcia na telewizorze i odkryły nowe szczegóły ze starych zdjęć. Wysoka jakość zeskanowanej fotografii i retusz oraz naprawa fragmentów pozwoliły na nowo poczuć atmosferę, kolory i uczucia tamtych chwil.

Skanowanie negatywów

 

Skanowanie zdjęć to nie tylko zapobiegnięcie ich niszczeniu ale także okazja do wspólnych chwil spędzonych razem i tworzenia nowych opowieści. Przeszłość jest najlepszą lekcją pokory, nauką że nawet słabe chwile wnoszą w nasze życie odmianę. Są często napędem do większych zmian.

 

Dziękujemy Elizie za udostępnienie zdjęć swojej rodziny i życzymy im wielu chwil, w których będą mieli okazję razem wspominać i tworzyć nowe historie do opowiadań.

 

Dziękuję za chwilę uwagi i zapraszam do śledzenia kolejnych wpisów

Natalia

 

 Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB