Skanowanie i retusz zdjęcia z Wesela – Wesele!

Zdjęcie które trafiło na warsztat Digitalizowanie.pl [retusz fotografii]

Spis treści:

  1. Retuszowanie zdjęć na ważne okazje.
  2. Nowy wymiar retuszowanych zdjęć.
  3. Przykłady retuszowanych zdjęć.
  4. Jak zlecić retuszowanie zdjęcia?

Retuszowanie zdjęć na ważne okazje

Wesele to przełomowy moment w życiu każdego człowieka. Pomimo panującej mody na rozwody, ślub to jedna z najmocniejszych więzi w jakie dobrowolnie się wplątujemy.

Mylnie mogłoby się wydawać, że wesele jest organizowane dla pary młodej i ona wzbudza największą uwagę. Niezaprzeczalnie panna i pan młody to główny punkt programu a ich miłość jest magiczną otoczką dla całego spotkania. Jednak śluby organizowane są przeważnie dla rodzin. Krewni mają okazję spotkać się po latach i odnowić kontakty. Babcie wyruszają z kuchni a dziadkowie mają wreszcie odpowiednie duże grono do rozmów.

Na tak piękną uroczystość każdy stara się jak najszykowniej wyglądać. Ciocia ubierze najlepszą kieckę a sportowy wujek zakłada znienawidzony krawat. Ludzie, którzy na co dzień nie mają okazji żeby idealnie układać włosy, robić pełny makijaż i chodzić na obcasach.

Nowy wymiar retuszowanych zdjęć

 

Pewnie jest wiele wyjaśnień, dlaczego ale faktem jest, że kasety wideo z nagraniem całego wesela wychodzą z mody. Zawsze były postrachem pośród rodziny i największą karą dla krewnych, którzy byli goszczeni u rodziców pary młodej tak ciągnącym się filmem.

Obecnie popularniejsze są filmy z fragmentami uroczystości oprawione często w zabawną fabułę. Dla mnie zdecydowanie bardziej przystępne i potrafiące wzruszyć  a nie zanudzić.

Pary młode przykładają także coraz większą uwagę do fotografów i ZDJĘCIA. Czas pokazuje, że łatwiej usiąść przed albumem lub telewizorem i POOGLĄDAĆ ZDJĘCIA, które można oprawić i powiesić na ścianie.

Zdjęcia właśnie powodują, że łatwiej przenieść się do tych pięknych chwil. Rodzice, dziadkowie, ciocie podziwiają swoją urodę, kiedy byli jeszcze piękni i młodzi. Wnukom opowiadają, jaka moda panowała i jakie były najnowsze trendy.

 

Przykłady retuszowanych zdjęć

Poniżej zamieszczam zdjęcie ślubne z naszej rodziny. ZESKANOWANE w najwyżej technologii. Dodatkowo zastosowano OBRÓBKĘ ZDJĘCIA ręczną – RETUSZ. FOTOGRAFIA czuje upływ czasu, wyblakła i została zabrudzona niebieskim tuszem. Dzięki retuszu i NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SKANOWANIU możecie poniżej sami podziwiać efekt naszej pracy.

 

 

Wspominania zostały przywrócone i to jak! Na najbliższym spotkaniu rodzinnym będziemy oglądać i słuchać historii ze zdjęcia od babci, która jest na fotografii. Liczymy na ciekawostki ślubne 😉
Skanowanie zdjęć

 

Poniżej stare zdjęcie. Możesz sam/sama ocenić różnicę 🙂

Skanowanie negatywówJak zlecić retuszowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB