Skanowanie starych zdjęć – czas działa na naszą niekorzyść!

Skanowanie starych zdjęć przeważnie odkładane jest z myślą, że skoro leżały 20,50 czy 100 lat to jeszcze jeden sezon nie zaszkodzi.

Spis treści:

  1. Nie czekajmy na skanowanie zdjęć!
  2. Najprostszy sposób na skanowanie zdjęć.
  3. Skanowanie zdjęcia w albumie i nie tylko.
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć.

Nie czekajmy na skanowanie zdjęć!

Pamiętajmy jednak,że jest to zgubny nawyk, biorąc pod uwagę wytrzymałość papieru na czas oraz mechaniczne uszkodzenia. Zwłaszcza, że większość rodzinnych albumów nie jest przechowywana w specjalnym pojemnikach, koszulkach czy opakowaniach.

Najprostszy sposób na skanowanie zdjęć

Czasami brakuje nam czasu lub chęci a przecież skanowanie starych fotografii nigdy nie było tak proste! Na początek wystarczy zebrać zdjęcia, a później w 3 prostych krokach wysłać je do nas 🙂 Wycenimy, zeskanujemy, zrekonstruujemy i odeślemy.

Skanowanie zdjęcia w albumie i nie tylko

Te kilka prostych kroków, pozwoli Wam cieszyć się na nowo zeskanowanymi zdjęciami z albumu rodzinnego. Pamiętajcie ,że możecie je wykorzystać nie tylko do wykonania  ponownych odbitek ale też np. do oryginalnych prezentów takich jak prezentację pamiątkowe, projekty, kolarze, obrazy okolicznościowe  etc.

 

Instrukcja jak zacząć znajduje się pod poniższym linkiem ->

Skanowanie – Doskonały Pomysł na Prezent dla Twojej Rodziny!

 

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

 

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

clocks-676370_1280

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB