Skanowanie zdjęć a świąteczne zamieszanie.

Skanowanie zdjęć to sposób na zawodną pamięć!

Skanowanie zdjęć a świąteczne zamieszanie? Rodzinne spotkania, wspomnienia, opowiadanie rodzinnych historii oraz anegdot, przywoływanie wspomnień z czasów młodości, to wszystko towarzyszy nam przez cały świąteczny okres. Stare skanowane  i odnowione fotografie, na pewno przywołają ich jeszcze więcej 🙂

 

Spis treści:

  1. Skanowanie zdjęć z rodzinnych spotkań
  2. Skanowanie zdjęć z życia rodzinnego
  3. Skanowanie zdjęć na prezent
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć

Skanowanie zdjęć z rodzinnych spotkań

Przy okazji Wigilijnych spotkań, obfitych kolacji, czasu radości i życzeń wspominamy najwięcej o tych, których już wśród nas brak. A Oni są zawsze wśród nas, kiedy oglądamy stare fotografie.

skanowanie zdjęć

Każdy z nas tęskni do tych Świąt Bożego Narodzenia, kiedy cała rodzina spotykała się przy jednym wielkim rodzinnym stole, przy tradycyjnych dwunastu potrawach, z siankiem pod obrusem, dzieliliśmy się nie tylko opłatkiem ale i dobrymi słowami i czasem spędzonym w gronie najbliższych.

Na pewno każdy z nas ma w trakcie tego całego przedświątecznego zamieszania ochotę usiąść na kilka chwil i odprężyć się zanim jeszcze zadyszka na dobre się zacznie.

skanowanie zdjęć

Skanowanie zdjęć z życia rodzinnego

Moim zdaniem najpiękniejsze są przygotowania bezpośrednio przed wielkim dniem Wigilii Bożego Narodzenia. Pieczenie pierniczków, dekorowanie i przygotowywanie mieszkania na wielki wieczór.

Dzieci najbardziej cieszą się z choinki, której ubieranie sprawia wielką frajdę młodszym i starszym. Światełka wieszane na balkonach i gankach, dekorowanie drzwi wejściowych wieńcami własnej roboty i czekanie na magiczny śnieg, którego przyjście dopełnia cały nastrój.

skanowanie zdjęć

Wspomnienia w tym czasie stają się jeszcze bardziej „dokuczliwe”. Wspominamy dawne Święta, oglądamy stare zdjęcia, opowiadamy historie, które przypominają się gdy poczujemy smak gorącego kakao, takiego jakie kiedyś robiła ukochana babcia.

Skanowanie zdjęć na prezent

Czas wspomnień świątecznych wzbudza również ochotę na stworzenie wyjątkowych prezentów, skanowanie starych zdjęć może w tym bardzo pomóc.

Zawieruszone gdzieś w półce na co dzień stare fotografie, znalezione podczas przedświątecznych porządków przynoszą uśmiechy na twarze, a odnowione stare zdjęcia dałyby jeszcze większą radość.

Digitalizowanie starych rodzinnych fotografii pozwala odświeżyć wspomnienia, które zdążył pokryć kurz zapomnienia. Pozwólcie nam zeskanować stare rodzinne zdjęcia, tak aby na nowo mogły przywoływać radość na twarzy i ciepło w sercach.

skanowanie zdjęć

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB