Skanowanie zdjęć, klisz i slajdów

Pamiętamy jak dziś kiedy obróbka i skanowanie klisz oraz slajdów było zarezerwowane dla wąskiej grupy specjalistów, fotografów i grafików.

Spis treści:

  1. Skanowanie klisz od teraz dostępne dla każdego.
  2. Nowe lepsze czasy dla skanowania klisz.
  3. Technologia przyszłości w skanowaniu klisz.
  4. Jak zlecić skanowanie klisz.

 

Skanowanie klisz od teraz dostępne dla każdego

Źródła podają ,że skanery zostały „na stałe” podłączone do domowych komputerów dopiero na początki XXI w.! Wcześniej wybierało się ukrytych, drogich i rzadkich specjalistów.

Nowe lepsze czasy dla skanowania klisz

Pamiętamy też kolejny etap, kiedy na rynek wchodziły obrzydliwie drogie i rzadkie nakładki na domowe skaner pozwalająca na skanowanie slajdów i negatywów. Przyznam osobiście ,że nie pamiętam żebym widział taki na oczy, jedynie o nim słyszałem, że ktoś ma 😉

Technologia przyszłości w skanowaniu klisz

Dziś w 2015 roku spotykamy się z technologią najwyższej klasy która pozwala skanować fotografie, negatywy, slajdy, filmy 35mm i 8mm oraz wiele innych. W połączeniu z naszą pasją i profesjonalnym podejściem zapewniamy „nieśmiertelność” wszystkim wyżej wymienionym nośnikom wspomnień. Nie ukrywając cen, dbając o powierzone materiały rekonstruujemy historię.

Wystarczy zapakować swoje skarby i z kontaktować się z nami, my zajmiemy się resztą! 🙂 Jesteśmy jedynymi na rynku profesjonalistami o takim zakresie wiedzy i usług, zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości.

raz dwa trzy cztery piec sześc siedem osiem dziewięć dziesięć jedenaście dwanaście

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają efekty naszej pracy oraz rekonstrukcji zdjęć zapraszamy -> http://digitalizowanie.pl/skanowanie-zdjec/

 

Jak zlecić skanowanie klisz

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

 

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Skanowanie zdjęć

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB