SKANOWANIE ZDJĘĆ – POOGLĄDAJ NA DUŻYM EKRANIE

Nie ma nic lepszego jak stara fotka na 47 calowym ekranie w wysokiej rozdzielczości np.: 71 Mpix;)

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się po co SKANOWAĆ ZDJĘCIA, koniecznie przeczytaj ten wpis!

Pomysł na prezent

Jakie zalety ma zdjęcie, które zostało zeskanowane i czym różni się oglądanie zdjęcia w albumie rodzinnym od ZESKANOWANYCH FOTOGRAFII ?

ZDJĘCIA, które zostały zeskanowane z łatwością możemy oglądać na naszych telewizorach. Na dużym ekranie fotografię jest w stanie dokładnie pooglądać cała rodzina jednocześnie, co w przypadku albumów rodzinnych jest wręcz niemożliwe ze względu na małe rozmiary zdjęcia i często jest zniszczenie.

ZDJĘCIA po RETUSZU I NAPRAWIE nabierają nowego życia? Dlaczego? Otóż jesteśmy w stanie po takich zabiegach dostrzec szczegóły, które wcześniej były zbyt małe czy rozmazane.

 

To ogromna frajda, zobaczyć zebraną rodzinę pchającą się jak najbliżej telewizora i wspominającą swoją młodość i wspólne przeżycia. DOKONAŁY PREZENT DLA RODZICÓW, DZIADKÓW który na pewno wywoła u nich łezkę radości w oku!

 

Zdjęcia, które oddaliśmy do SKANOWANIA nie tylko zostaną zachowane na dłużej ale także powrócą do spotkań rodzinnych!

 

Korzystajcie z telewizora, nie tylko po to by oglądać filmy ze wspomnień innych ale OGLĄDAĆ WŁASNE WSPOMNIENIA NA TELEWIZORZE!

 

Pozdrawiamy,

zespół DIGITALIZOWANIE.PL

 

Pana który aktualnie ogląda nas z domowego telewizora znajdziemy również na tym przykładzie skanowanego zdjęcia, oraz zdigitalizowanym zdjęciu pogrzebowym.