Czy koniecznie zdjęcia muszą być w wersji papierowej? Skanowanie negatywów w Krakowie

Negatywy, to popularnie mówiąc klisze aparatowe. Młodsi mogą nie bardzo wiedzieć skąd je w ogóle się bierze, starsi dokładnie pamiętają komunijne aparaty Kodaka, z 36 klatkami.

Spis Treści:

  1. Dlaczego skanujemy negatywy w Krakowie z kilkuset klisz na jedną płytę
  2. Zeskanowane negatywy w Krakowie częściej się ogląda
  3. Jak przyspieszyć zlecenie skanowania negatywów w Krakowie
  4. Jak zlecić skanowanie negatywów z Krakowa?

Dlaczego skanujemy negatywy w Krakowie z kilkuset klisz na jedną płytę

Takie zdjęcia to przede wszystkim uwiecznione rodzinne imprezy, wakacje, specjalne okazje. Mała, w porównaniu z dzisiejszymi kartami SD, pojemność takiej kliszy, mobilizowała do tego, aby na zdjęciach było za każdym razem coś sensownego, aby to nie były zmarnowane klatki, których na koniec zawsze brakowało, a cofnąć się nie da.

Skanowanie negatywów Kraków

Zeskanowane negatywy w Krakowie częściej się ogląda

Zdjęcia pewnie każdy z nas ma, wywołane z takiej właśnie kliszy, włożone w albumy, do których zagląda się raz w roku jeśli nie rzadziej. A czasem zdarzy się tak, że zdjęcia zaginą i zostaje pudełeczko z kliszami, które pozornie do niczego już się nie przydadzą. U nas możecie odzyskać zdjęcia prosto z negatywu. Podobnie jak w przypadku slajdów, takie światłoczułe materiały da się z powodzeniem skanować i trzymać na dysku w formie regularnych fotografii.

Jak przyspieszyć zlecenie skanowania negatywów w Krakowie

Przygotowanie klisz do skanowania to jedyne co trzeba z nimi zrobić zanim podda się je digitalizowaniu. Klisze długie, zwinięte w rolki, należy wyciągnąć i delikatnie podzielić na części, które włożone następnie do specjalnej ramki, wkładamy bezpośrednio do skanera. Takiego podziału można dokonać samodzielnie, należy wtedy oddzielić od siebie po 6 klatek i wsunąć do specjalnych bezpiecznych folii, równie dobrze można przynieść do nas całe klisze, najlepiej opisane w oddzielnych opakowaniach. Będzie nam później łatwiej się znaleźć, kiedy już zdjęcia w formie plików zostaną sporządzone i przyjdzie pora na ich posegregowanie.

Jak zlecić skanowanie negatywów z Krakowa

Chcesz zlecić wykonanie skanowania negatywów naszej firmie? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz negatywy do skanowania lub slajdy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Mamy już spore doświadczenie w skanowaniu wszelkich możliwych materiałów i formatów. Poradzimy sobie ze wszystkim a efekt na pewno was zadziwi.

Skanowanie negatywów Kraków

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

SKANOWANIE ZDJĘĆ – POOGLĄDAJ NA DUŻYM EKRANIE

Nie ma nic lepszego jak stara fotka na 47 calowym ekranie w wysokiej rozdzielczości np.: 71 Mpix;)

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się po co SKANOWAĆ ZDJĘCIA, koniecznie przeczytaj ten wpis!

Pomysł na prezent

Jakie zalety ma zdjęcie, które zostało zeskanowane i czym różni się oglądanie zdjęcia w albumie rodzinnym od ZESKANOWANYCH FOTOGRAFII ?

ZDJĘCIA, które zostały zeskanowane z łatwością możemy oglądać na naszych telewizorach. Na dużym ekranie fotografię jest w stanie dokładnie pooglądać cała rodzina jednocześnie, co w przypadku albumów rodzinnych jest wręcz niemożliwe ze względu na małe rozmiary zdjęcia i często jest zniszczenie.

ZDJĘCIA po RETUSZU I NAPRAWIE nabierają nowego życia? Dlaczego? Otóż jesteśmy w stanie po takich zabiegach dostrzec szczegóły, które wcześniej były zbyt małe czy rozmazane.

 

To ogromna frajda, zobaczyć zebraną rodzinę pchającą się jak najbliżej telewizora i wspominającą swoją młodość i wspólne przeżycia. DOKONAŁY PREZENT DLA RODZICÓW, DZIADKÓW który na pewno wywoła u nich łezkę radości w oku!

 

Zdjęcia, które oddaliśmy do SKANOWANIA nie tylko zostaną zachowane na dłużej ale także powrócą do spotkań rodzinnych!

 

Korzystajcie z telewizora, nie tylko po to by oglądać filmy ze wspomnień innych ale OGLĄDAĆ WŁASNE WSPOMNIENIA NA TELEWIZORZE!

 

Pozdrawiamy,

zespół DIGITALIZOWANIE.PL

 

Pana który aktualnie ogląda nas z domowego telewizora znajdziemy również na tym przykładzie skanowanego zdjęcia, oraz zdigitalizowanym zdjęciu pogrzebowym.