Czas goni nas czy my gonimy czas? – skanowanie zdjęć.

Wychodzi na to, że to zawsze my będziemy gonić czas. Jak ustalili fizycy [ a wiadomo, że oni uwielbiają ustalać nowe prawa] wszyscy żyjemy w przeszłości, a dokładniej mówiąc – z około 80 milisekundowym opóźnieniem w stosunku do czasu teraźniejszego. Tyle bowiem mija czasu, zanim nasz mózg uświadomi sobie zaistniałe wydarzenie. Co prawda u poszczególnych osób to opóźnienie może być minimalnie różne, jednak nie zmienia to faktu, że kiedy myślimy, iż coś właśnie się dzieje, to tak naprawdę już się to wydarzyło.

Spis treści:

 1. Skanowanie starych zdjęć w Krakowie
 2. Korzyści z zeskanowanych zdjęć z Krakowa
 3. Jak przysłać nam zlecenia skanowania zdjęć w Krakowie

Skanowanie starych zdjęć w Krakowie

Relatywność skomplikowanych praw fizyki zawsze przytłacza ale na szczęście nie musimy zajmować się nimi na co dzień. Do bardziej życiowych przedziałów czasu należą nasze rodzinne wspomnienia. 

Korzyści z zeskanowanych zdjęć z Krakowa

By nie zaginęły one w zawirowaniach czasu oraz naszych szufladach zadbajmy o nie z pełną troską! Skanowanie starych zdjęć  to jedyny ze sposobów by wydłużyć życie naszych pamiątek.

Można przeczytać wiele o czasie, fizyce i początku świata jednak nikt jeszcze nie potrafi wytłumaczyć naukowo emocji które towarzyszą nam przy tych najlepszych rodzinnych wspomnieniach. By wracały one do nas często i w pięknej formie wystarczy skanować album rodzinny a oryginały odpowiedni zabezpieczyć.

Jak przysłać nam zlecenia skanowania zdjęć w Krakowie

Chcesz zlecić wykonanie skanowania slajdów naszej firmie? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas, na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Skanowanie zdjęć w Krakowie

Nie dajmy się upływowi czasu, skanujmy, odnawiajmy i retuszujmy zdjęcia.

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

Skanowanie zdjęć w Krakowie jako prezenty świąteczne- digitalizowanie.pl radzi

Każdy z nas przy okazji świąt zachodzi w głowę, jak w tym roku zaskoczyć unikatowym prezentem, takim który nie będzie zbierał kurzu aż do kolejnej wielkiej okazji, a może skanowanie zdjęć?

Skanowanie zdjęć KrakówSpis Treści:

 1. Skąd się biorą skanowane zdjęcia krakowskie
 2. Historia odkrywana na skanowanych zdjęciach krakowskich
 3. Prezent powinien być zawsze od serca dlatego skanujemy zdjęcia
 4. Jak zlecić skanowanie zdjęć w Krakowie i Polsce?

Skąd się biorą skanowane zdjęcia krakowskie

Jedyne w swoim rodzaju są zawsze pamiątkowe rodzinne zdjęcia, które często leżą byle gdzie i to jest najsmutniejsze 🙁

Historia odkrywana na skanowanych zdjęciach krakowskich

Właśnie zaczyna się czas, kiedy rozmyślamy nad podarunkami, tymi drobnymi, dla osób nam drogich, i tymi wielkimi, jakie daje się w wyjątkowych okolicznościach.

Prezent powinien być zawsze od serca dlatego skanujemy zdjęcia

Piękny album z rodzinnymi fotografiami może z powodzeniem posłużyć jako inspiracja. W zbiorach starych rodzinnych fotografii nierzadko można znaleźć takie egzemplarze, które przeszły niesłychane historie, zostały zgubione i na powrót znalezione, ale nie są już takie piękne jak niegdyś.

Dajemy wam okazję, aby odzyskać wasze piękne rodzinne fotografie, w takiej formie, w jakiej powinny one istnieć. Skanowanie zdjęć w Krakowie, to najlepszy z możliwych a doskonale trafionych pomysłów na prezenty.

Ze zdjęć w formie zdigitalizowanej stworzycie niezapomniane prezenty, które na pewno wywołają na twarzach rodziny uśmiech, a niejednokrotnie na pewno i łzy szczęścia.

Jednym z pomysłów na prezent jest kalendarz, który stworzyć możecie we własnym zakresie, lub wysłać zeskanowane stare zdjęcia do odpowiednich ludzi w odpowiednim miejscu :):):)

My, w punkcie skanowania fotografii w Krakowie posiadamy wiele pomysłów na niezapomniane podarunki dla najbliższych.

Jak zlecić skanowanie zdjęć w Krakowie i Polsce

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Jesteśmy bardzo nastrojeni na najpiękniejsze Święta w roku, dlatego czekajcie na kolejne pomysły z naszej strony 🙂

Już nie możemy się doczekać 😀

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

Skanowanie zdjęć w Krakowie – Digitalizowanie.pl – Zaduma nad przemijaniem

Święto zmarłych często popycha nasze umysły i uczucia ku tęsknocie i zadumie. Niewątpliwie jest to czas, który każdego z nas skłania do zastanowienia nad tym co będzie kiedyś, po życiu.

Spis treści:

 1. Powrót do tradycji połączony z nowoczesnym skanowaniem zdjęć w Krakowie.
 2. Uchwyć najważniejsze chwile skanując zdjęcia w Krakowie.
 3.  Przywracanie wspomnień poprzez skanowanie zdjęć w Krakowie.
 4. Skanowanie starych zdjęć w Krakowie.
 5. Jak zlecić skanowanie zdjęć w Krakowie.

Powrót do tradycji połączony z nowoczesnym skanowaniem zdjęć w Krakowie

Każdy z nas się zastanawia, nie ważne czy poszedł za modą i obchodzi Halloween, czy zapala znicze na grobach bliskich zmarłych czy świeci świeczkę wewnątrz wydrążonej dyni na ganku domu.

Uchwyć najważniejsze chwile skanując zdjęcia w Krakowie

Zaduma towarzyszy nam przez całe życie, podczas ceremonii pogrzebów, ślubów, nawet przy okazji okrągłych rocznic, czy to urodzin czy rocznic ślubów, na których gromadzi się nierzadko cała rodzina. Najbardziej zadumnym dniem w całym roku jest jednak Święto Zmarłych, które obchodziliśmy zaledwie przedwczoraj.skanowanie zdjęć Kraków

Przywracanie wspomnień poprzez skanowanie zdjęć w Krakowie

Przy takich okazjach, kiedy to spotyka się rodzica, na stół oprócz smacznych potraw i deseru, wjeżdża stos albumów ze starymi zdjęciami. Nieczęsto zdjęcia są zniszczone, lub wręcz nic na nich nie widać. Takie pamiątki wyciskają łzy każdemu, pochodzącemu ze starszego pokolenia. Po pierwsze dlatego, że coraz mniej pamiętamy tych, którzy już od nas odeszli, a po drugie mając świadomość, że nie zawsze będzie można te fotografie obejrzeć w takim stanie w jakim są. Wiedzą, że kiedyś zdjęcia stracą swoją wyrazistość i już nikt nie będzie w stanie odczytać wizerunków przodków, patrzących z dawnych lat.

Skanowanie starych zdjęć w Krakowie

Skanowanie starych zdjęć daje możliwości zatrzymania zdjęć przynajmniej w tym momencie, w jakim się znajdują. Ponadto skanowanie fotografii i digitalizowanie obrazów pozwala nam na odzyskanie starych zdjęć, tych które uległy zniszczeniu i nie nadają się już do obejrzenia. Digitalizowanie starych zdjęć stwarza okazję do ponownych spotkań z rodziną i najbliższymi, takich, na których obejrzeć można stare zdjęcia po renowacji.

Dajemy Państwu możliwość odzyskania wspomnień wraz z wizerunkami naszych najbliższych, dajemy Państwu ożywienie wizerunków waszych przodków przynajmniej jako odnowione obrazy ich z przeszłości. Dajemy Państwu możliwość przekazywania pamięci o naszych nieobecnych a ukochanych, których pamiętać musimy my i nasi potomkowie. Dajemy Państwu dzieciom możliwość rozmowy na temat dziadków, pradziadków, twórców rodów i niesławnych członków rodziny, których i tak się kocha, bo gdyby nie Oni, nasze życie byłoby jałowe i nic nie warte.

skanowanie zdjęć Kraków

Należy więc pamiętać, przypominać i wspominać ile tylko można, a zbiory starych zdjęć, jakie każdy z nas posiada, są ku temu świetnym pretekstem.

Korzystajmy z tych pratekstów i okazji jakie stawania przed nami życie. Skanujmy stare zdjęcia w Krakowie!

Jesteśmy ulotni jak wiatr a życie nasze krótkie, niczym mrugnięcie Najwyższego.

Mamy mało czasu, pielęgnujmy nasze wspomnienia, a może ktoś w zamian za to, będzie chciał pamiętać Nas … ?

 

Jak zlecić skanowanie zdjęć w Krakowie

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

Zdjęcia 3D – Piękne animacje ze starych zdjęć

Mało kto wie, że nawet ze starego zeskanowanego zdjęcia można zrobić animację 3D. Jest to bardzo prosty(dla wprawnego użytkownika), a w swej prostocie niezwykle przyjemny dla oka zabieg.

Spis treści:

 1. Digitalizacja zdjęć a nowe możliwości.
 2. Możliwości po digitalizacji zdjęcia.
 3. Digitalizacja zdjęć a obraz 3D.
 4. Jak zlecić digitalizację zdjęć.

Digitalizacja zdjęć a nowe możliwości

Można takie skanowanie obrazów i digitalizację zdjęć przeprowadzić we własnym zakresie, ale jak już wspominaliśmy kiedyś na blogu, można też oddać sprawę specjalistom.

„Wyprodukowanie”  dobrego (!) obrazu 3D wymaga pewnych zdolności obsługi odpowiednich narzędzi i posiadania odpowiedniego sprzętu, którym właśnie dysponujemy w naszym punkcie obsługi skanowanie i digitalizacja w Krakowie.

 

Możliwości po digitalizacji zdjęcia

Skaner, na którym przeprowadzamy właśnie skanowanie obrazów i digitalizację zdjęć posiada parametry dużo wyższe niż urządzenia ogólnodostępne i używane jako wielofunkcyjne w domach wielu z nas. Dzięki tym parametrom możliwe jest skanowanie obrazów w wyższej rozdzielczości, a co za tym idzie w lepszej jakości. Dzięki skanowaniu w wysokiej jakości otrzymujemy obrazy o parametrach pozwalających na najlepsze digitalizowanie i późniejszą obróbkę.

Możemy z zeskanowanymi zdjęciami zrobić co nam się zamarzy. Takie dobrej jakości zeskanowane i zdigitalizowane obrazy możemy przechowywać w formie elektronicznej, po odświeżeniu i retuszu wydrukować do ramki lub albumu, tworzyć przeróżne prezentacje, podarować jako prezent lub wysłać drogą elektroniczną.

Digitalizacja zdjęć a obraz 3D

Świetnym pomysłem jest utworzenie z „płaskiego” zdjęcia, obrazu 3D. Jest to technika dająca bardzo wiele radości osobom oglądającym. Sprawia, że osoby widniejące na zeskanowanych fotografiach, wydaje się być wprawiona w ruch. Zabieg tworzenia zdjęcia w 3D to w większości „zabawa” wizualna i efekt oddziałuje na nasze zmysły lekko je oszukując. Nasze oczy widzą postać przemieszczającą się względem tła, a w rzeczywistości jest tam zastosowany specjalny trik, który daje nam wrażenie głębi obrazu. Jest to wprawienie w ruch całego zdjęcia, jak widać na załączonych filmikach, wykonanych z naszych własnych zeskanowanych starych zdjęć.

Tworzenie obrazów 3D z zeskanowanych zdjęć to na prawdę świetny pomysł na wykorzystanie naszych zdigitalizowanych obrazów.

Razem z nami skanowanie zdjęć w Krakowie, ożywcie przeszłość i twórzcie piękne pamiątki dla naszych najbliższych.

Jak zlecić digitalizację zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

 

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy,klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Digitalizacja zdjęć

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

Skanowanie starych zdjęć – Zdjęcia i zaklęty w nich czas

Jak odczarować stare zdjęcia i zaklęty w nich czas…?

 

skanowanie zdjęć

 

Trzeba odwiedzić naszą siedzibę, w której dokonujemy skanowania i  digitalizacji starych zdjęć, retuszu fotografii, skanowania slajdów i digitalizacji negatywów 🙂

Spis treści:

 1. Gdzie szukać zdjęć do skanowania.
 2. Jak ważne jest skanowanie zdjęć.
 3. Powrót wspomnień poprzez skanowanie zdjęć.
 4. Co dalej z zeskanowanymi zdjęciami?
 5. Jak zlecić skanowanie zdjęć.

Gdzie szukać zdjęć do skanowania

Każdy z nas ma gdzieś, na strychu, w babcinej szafie, szufladzie z pamiątkami, stertę starych zakurzonych zdjęć, z których spoglądają na nas ciepłym okiem dziadkowie, pradziadkowie a może nawet przodkowie sprzed kilkudziesięciu, lub ponad stu lat.

skanowanie zdjęć

Jak ważne jest skanowanie zdjęć

W każdym takim zdjęciu zamknięta jest cząstka historii i dobrego ducha naszych przodków. Dzięki nim możemy czasem przypomnieć sobie skąd pochodzimy, kto uczestniczył w naszym życiu a i nie rzadko w wychowaniu. Możemy przypomnieć sobie twarze osób nam bliskich i kochanych, którzy już od nas odeszli.

skanowanie zdjęć

Powrót wspomnień poprzez skanowanie zdjęć

Dzięki zabiegowi skanowania zdjęć i digitalizacji, te niezwykłe i w swój sposób magiczne zdjęcia mogą zostać z nami na dłużej. Wystarczy tylko utrwalić je w jeden z dostępnych sposobów. Takim sposobem jest skanowanie fotografii i digitalizacja zdjęć.

skanowanie zdjęć

Takie wracanie do przeszłości może mieć dobry skutek nie tylko dla nas, pamiętających bezpośrednio osoby ze zdjęć. Warto odnawiać stare zdjęcia i uświadamiać młodsze pokolenia na temat ich korzeni, bo tak naprawdę bez korzeni nie ma prawo rosnąć żadne drzewo.

Wyprawy w świat rodzinnych historii są dziś może trochę niemodne, w dobie wszechobecnego internetu i nowinek technicznych, w czasach, gdy coraz młodsze dzieciaki oswajają się ze skomplikowaną technologią, jest jednak dla wielu możliwością spotkania z najbliższymi.

skanowanie zdjęćCo dalej z zeskanowanymi zdjęciami?

Zeskanowane i zdigitalizowane zdjęcia dają możliwość zbliżenia się do dzieci, rodziców, małżonków w sposób odmienny, niż ten preferowany dziś przez cały świat. Warto czasem usiąść i niczym bohaterowie „rodzinki.pl” obejrzeć album z dawnych lat, a dzięki nam można do tego celu użyć komputera, laptopa, czy tabletu.

Świetnym pomysłem na wykorzystanie takich zdigitalizowanych obrazów jest utworzenie z nich eleganckiego albumu lub prezentacji multimedialnej, którą można wysłać członkowi rodziny gdzieś daleko, bo w końcu wszędzie mamy internet 🙂 i odległość z pokoju do pokoju w tym wymiarze jest prawie identyczna jak z Krakowa do Berlina. Klik i osoba po drugiej stronie globu ma prezentację zdjęć dziadków sprzed 100 lat 🙂

skanowanie zdjęć

 

Jest wiele okazji do wspominania pięknych, dawnych czasów, warto więc digitalizować stare zdjęcia dla potomnych, nawet te sprzed kilku lat, bo to co dla nas działo się zaledwie wczoraj, dla naszych dzieci i wnuków będzie już zamierzchłą przeszłością, o której zapomną jeśli my nie zadbamy o to by mogły do nich wracać.

skanowanie zdjęć

 

Zabierzcie więc z domu stare zdjęcia i przyjdźcie z nimi do nas, na ul.Batorego 25 w Krakowie [lub prześlijcie pocztą], aby zaklęty w nich czas zatrzymał się na dobre i czarował kolejne pokolenia.

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

 

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)

Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy,klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

 

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

Skanowanie – największe skanowanie na świecie!

Skanowanie dokumentów, czy wyobrażaliście sobie kiedyś jak wielką skalę może osiągnąć? Ile można zeskanować kartek w określonym czasie?

Spis treści:

 1. Skanowanie zdjęć – nowe możliwości.
 2. Specjaliści od skanownia zdjęć to my.
 3. Wiemy wszystko o skanowaniu zdjęć.
 4. Jak zlecić skanowanie zdjęć.

Skanowanie zdjęć – nowe możliwości

Trafiliśmy na bardzo ciekawą historię. Kolej amerykańska dorobiła się archiwum w którym przechowywała dokumenty aż z początku XIX wieku. Archiwalia te zajmowały CAŁY 8 piętrowy budynek! Zakupiono kilkanaście skanerów, przeszkolono kadrę i zaczęto skanowanie na wielką skalę. Zeskanowane archiwa, po sprawdzeniu plików były usuwane na miejscu wywrotkami. Proces trwał kilka lat. Wolimy się nawet nie zastanawiać ile czasu zająłby ten proces jeśli w grę wchodziłoby skanowanie zdjęć.

Specjaliści od skanownia zdjęć to my

Ale o to nie musimy się martwić, natomiast z doświadczenia wiemy,że świetnie i sprawnie radzimy sobie z standardowymi zasobami zdjęć jakie możne zgromadzić rodzinna w swoim archiwum starych fotografii. 

Wiemy wszystko o skanowaniu zdjęć

Bez względu czy powierzone zostanie nam jedno zdjęcie czy cały album zadbamy o Wasze wspomnienia z największą czułością 🙂

Skanowanie zdjęć nigdy nie było tak szybkie i tak dokładne!

Jeśli macie do nas jakieś pytania, piszczcie śmiało.

 

odpowiemy i na pytania dotyczące zamówień jak i chętnie podzielimy się naszą wiedzą o skanerach! 

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy,klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

appartment-building-835817_1280

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

 

Wysyłanie zdjęć do skanowania pocztą – Skanowanie negatywów Kraków

Firma zajmująca się skanowanie fotografii, digitalizacją negatywów i digitalizowanie slajdów – Digitalizowanie.pl

 1. Skanowanie zdjęć wysłanych pocztą.
 2. Proste zasady skanowania zdjęć.
 3. Skanowanie zdjęć pod indywidualną opieką.
 4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skanowanie zdjęć wysłanych pocztą

Popularną formą oddania zdjęcia do skanowania jest wysłanie ich tradycyjną droga – czyli pocztą. Zdjęcia najlepiej ułożyć kluczem rozmiaru, jest to wygodniejsze przy wycenie i pracy nad skanowaniem. Dla formalności najlepiej zdjęcia policzyć a liczbę zapisać na kopertach/koszulkach w których będą posegregowane zdjęcia.

Proste zasady skanowania zdjęć

Skanowanie starych zdjęć oraz decyzja o ich rekonstrukcji jest uzgadniania z klientem, zależnie od poziomu zniszczeń bądź późniejszego celu wykorzystania. Przy każdej rekonstrukcji zdjęć staramy się zachować zasadę minimum maksimum. Czyli minimalną ingerencję w oryginalny wygląd zdjęcia z uzyskaniem maksymalnej poprawy jakości.

Skanowanie zdjęć pod indywidualną opieką

Przez ręce przeszły nam bardzo wyblakłe fotografię, nadpalone bądź źle przechowywane. Do każdego zdjęcia podchodzimy indywidualnie i doradzamy zakres rekonstrukcji bądź korekty. Zeskanowane zdjęcia są później odsyłane w zabezpieczonej kopercie bąbelkowej dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa przesyłki. Forma usługi przez pocztę pozwala na zeskanowanie swoich pamiątek z terenu całej Polski!

Najlepszy Cennik skanowania

Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

U nas zamówisz usługę skanowania zdjęć od A do Z

Skanowanie zdjęć i negatywów, czyli prezent dla każdego

Spis treści:

 1. Wykorzystanie skanowanych zdjęć.
 2. Skanowanie zdjęć do wydruku.
 3. Przechowywanie zeskanowanych zdjęć.
 4. Skanowanie zdjęć – praca i pasja.
 5. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Wykorzystanie skanowanych zdjęć

Kiedy już uda nam się zeskanować zdjęcia. Warto się zastanowić jak najlepiej wykorzystać je w formie prezentu. Może to być np. prezentacja ze zdjęciami(takowe też przygotowujemy). Tak przygotowany plik możemy otworzyć nie tylko na komputerze ale też bezpośrednio na nowszej klasy telewizorach, jest to bardzo wygodna forma do rodzinnego oglądania.

Skanowanie zdjęć do wydruku

Kolejną opcją jest wykorzystanie plików to wydrukowania w nowym formacie, oprawiając odbitki w album ze zdjęciami. Mnogość dostępnych form na rynku pozwoli nam na dobranie odpowiedniego kształtu i okładki zależnie od okazji bądź osoby której chcemy podarować tak unikatowy prezent.

Przechowywanie zeskanowanych zdjęć

Oprócz wykorzystania zeskanowanych zdjęć w formie pliku warto pamiętać ,że są one tak naprawdę kopią zapasową oryginalnych odbitek. Warto przechować pliki w minimum 2 miejscach (np. dysk zewnętrzny, serwer chmura), oryginały szczelnie zapakować i bezpiecznie schować dzięki temu mamy pewność ,że nasze zdjęcia przeżyją kilka pokoleń a my możemy cieszyć się bez końca zeskanowanymi kopiami.

Skanowanie zdjęć – praca i pasja

Skanowanie zdjęć to dla nas poza pracą odpowiedzialność za historię, dlatego zawsze doradzamy i dokładamy pełnych starań by wszyscy mogli cieszyć się nią bez przeszkód.

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

Digitalizowanie.pl czyli skanowanie zdjęć w Krakowie

Nie pozwól na bezpowrotną utratę cennych wspomnień

Spis treści:

 1. Po co skanować zdjęcia w Krakowie?
 2. Dlaczego warto skanować zdjęcia w Krakowie.
 3. Cennik skanowania zdjęć w Krakowie i nie tylko.
 4. Jak zlecić skanowanie zdjęć w Krakowie i z całej Polski.

Po co skanować zdjęcia w Krakowie?

Coraz więcej ludzi decyduje się na skanowanie zdjęć i przeniesienie ich do swoich komputerów. Oprócz walorów praktycznych to także doskonały pomysł na prezent i okazja do spotkania z najbliższymi. Spraw radość swoim bliskim i wspólnie przypomnijcie sobie dawne czasy tym razem w nowej, elektronicznej formie. Nawet nie wiesz jak bardzo szczęśliwi poczują się Twoi dziadkowie i rodzice.

Dlaczego warto skanować zdjęcia w Krakowie?

Zdigitalizowane zdjęcia nie niszczą się i łatwiej je przechowywać. Dzięki nam będziesz mógł swoje zdjęcia:

 • Oglądać na ekranie monitora, telewizora lub tabletu,
 • Przesłać swojej rodzinie i znajomym,
 • Publikować je na portalach społecznościowych np. Facebook, Instagram,
 • Wykonać odbitki,
 • Wszystko co robisz ze swoimi cyfrowymi zdjęciami.

 

 

 

Pomysł na prezent

Cennik skanowania zdjęć w Krakowie i nie tylko:

Cena zawiera automatyczną korektę kolorów, usuwanie rys i zabrudzeń Digital ICE

(na życzenie skanujemy bez funkcji Digital ICE)

Cena zawiera automatyczną korektę kolorów, usuwanie rys i zabrudzeń Digital ICE

(na życzenie skanujemy bez funkcji Digital ICE)

Skanowanie 1 zdjęcia

600 dpi (Super jakość – zalecana)1200 dpi (dla grafików komputerowych)Większa (dla grafików komputerowych)
od 10×15 cm1,00 zł1,50 złod 2 zł
do 10×15 cm1,50 zł2,00 złod 2 zł

 

Skanowanie 1 negatywu 35 mm

Cena
Skanowanie w rozdzielczości 3000 dpi1,00 zł (Super jakość – zalecana)
Skanowanie w rozdzielczości 4000 dpi2,00 zł (dla grafików komputerowych)
Skanowanie w rozdzielczości 5400 dpi2,50 zł (dla grafików komputerowych)

 

Skanowanie 1 slajdu 35 mm

Cena
Skanowanie w rozdzielczości 3000 dpi1,00 zł (Super jakość – zalecana)
Skanowanie w rozdzielczości 4000 dpi2,00 zł (dla grafików komputerowych)
Skanowanie w rozdzielczości 5400 dpi2,50 zł (dla grafików komputerowych)

*Na życzenie skanujemy w wyższych rozdzielczościach, do 12 800 dpi czyli ok 181 MegaPixeli (np. najlepsze telefony komórkowe mają 12 MegaPixeli).

 

 

Aby zacząć wystarczą 3 proste kroki:

 1. Przepakuj zdjęcia lub negatywy do koperty i podpisz ją wg. wzoru: Imię, Nazwisko, Numer telefonu,Skanowanie zdjęć cennik

 2. Wyślij pod nasz adres: Fabryczna 29/30, 38-700 Ustrzyki Dolne,

 3. Odeślemy zdjęcia lub odbierzesz je osobiście.

Zaufaj nam, mamy doświadczenie w digitalizacji zdjęć i negatywów!

Jak zlecić skanowanie zdjęć w Krakowie i z całej Polski.

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 799 331 372
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Fabryczna 29/30, 38-700 Ustrzyki Dolne

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

Digitalizowanie – czyli skanowanie zdjęć w Krakowie.

Wnioski z przeglądania skanowanych zdjęć

Spis treści:

 1. Skanowanie starych zdjęć.
 2. Skanowanie zdjęć – statystyka.
 3. Ratujemy historię poprzez skanowanie zdjęć.
 4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skanowanie starych zdjęć

Za każdym razem jak zajmuję się retuszem starych zdjęć zwracam uwagę na pozowanie ludzi na zdjęciu. Aparaty cyfrowe wprowadziły duże udogodnienie i znacznie obniżyły koszty jakie się wiążą z obsługą fotografii jednak skończyły z prestiżem jaki zdjęcia dawało. Na starych zdjęciach większość osób stara się wyjść bardzo dobrze i do zdjęcia ubierali się w najlepsze ubrania, fotografia była wykonywana tam gdzie tło stanowiło symbol albo przynajmniej nie przeszkadzało w odbiorze fotografii. Wraz z cyfrówkami do naszych czasów weszła tzw. masówka. Czy profesjonalna fotografia jako dziedzina na tym ucierpiała? nie, wszyscy na tym zyskaliśmy ale ucierpiały statystyki.

Skanowanie zdjęć- statystyka

Zakładając, że w 1930 roku było wykonywane 100 zdjęć dziennie na całym świecie, z tych 100 około 90 było udanych na tyle, że trafiało do obiegu (było wywoływanych a często nawet kilkukrotnie). Dane te nie są wiarygodne, pochodzą z mojego doświadczenia z naprawy zdjęć, trzeba jednak pamiętać że kiepskie zdjęcia szybko ginęły w szufladach;) W 2015 roku na 50leciu mojego Taty, wykonaliśmy około 200 zdjęć, jeśli choć 30 z nich jest zgodnych ze sztuką to bardzo dobry wynik. Czyli wg. założeń „pi x drzwi” wynika, że dzisiaj statystycznie tylko 15% zdjęć ma co przedstawiać a kiedyś to było, aż 90% zdjęć. Wynika to z kosztów, nie można było sobie pozwolić na kiepskie fotografowanie przez amatorów. Nie można jednak patrzeć na stare zdjęcia vs nowe na tej jednej tylko płaszczyźnie. Dzisiaj dobre zdjęcie (niestety nie zawsze dobre) wykonane aparatem fotograficznym trafia na FB i przegląda je przynajmniej kilka setek ludzi a więc znajduje odbiorców. Co do skanowanych starych zdjęć sytuacja ma się podobnie, ponieważ też zdarza się, że lądują na FB albo instagramie ale wciąż jest to mały odsetek. A przecież warto je skanować i udostępniać, bo przedstawiają ówczesny stan okolicy, sytuację materialna w społeczeństwie i pozwalają przenieść się na chwilę w czasie.

Ratujemy historię poprzez skanowanie zdjęć

No to wreszcie wrzucam skan zdjęcia na którym ubrana odświętnie i wyczesana rodzina chciała uwiecznić ważną w swoim życiu chwilę, prawdopodobnie komunię. Skanowanie zostało wykonane w Krakowie na ulicy Stefana Batorego 25, tak zgadza się jest to miejsce w którym wykonano również retusz fotografii. Dlaczego o tym pisze? ponieważ jak wszystkie stare zeskanowane zdjęcia na tym blogu, to też zostało zdigitalizowane przez nas. Jeśli jesteście zainteresowani by Wasze zdjęcia nie popadły w zapomnienie to proszę zgłosić się do nas;)

 

Skanowanie zdjęć naprawa zdjęć

Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

DIGITALIZOWANIE – SKANOWANIE zdjęć z okazji Dnia Dziecka

Dzień dziecka czyli Dzieciaki do skaner

Spis treści:

 1. Skanowanie zdjęć na specjalne okazje.
 2. Powrót do przeszłości za pomocą skanowania zdjęć.
 3. Dbaj o wspomnienia za pomocą skanowania zdjęć.
 4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skanowanie zdjęć na specjalne okazje

DZIEŃ DZIECKA to radosna okazja, która skłania nas do refleksji nad naszą duszą. Nie ważne ile ma się lat, dzieckiem można być zawsze zarówno w tym pozytywnym jak i negatywnym znaczeniu. Z jednej strony dorosłość jest oznaką dojrzałości, odpowiedzialności za siebie oraz pewną cechą, która wzbudza szacunek innych ludzi. Jednak bez duszy dziecka dorosłość staje się przerażająco nudna i smutna.

 

Jak w sobie pielęgnować dziecko? Hmm to trudne pytanie które zadaję sobie za każdym razem gdy w kalendarzu pokazuje się data 1 CZERWCA. Staram się na nie odpowiedzieć próbami a mianowicie mieć otwartą głowę i serce na nowe pomysły i przygody. Gdy ktoś proponuje wypad na wycieczkę albo chociażby na spacer, odpowiadać TAK jak w filmie ‚Jestem na TAk’. Właściwie to czasami wystarczy Big Milk w ręku żeby uśmiech dziecka powrócił.

Skanowanie zdjęć w Krakowie

Powrót do przeszłości za pomocą skanowania zdjęć

Jak ma się to święto do SKANOWANIA ZDJĘĆ? Zależność jest banalnie prosta. Zachowując ZDJĘCIA Z DZIECIŃSTWA i oglądając je z bliskimi powracamy do beztroskich chwili. Działa to podobnie jak oglądanie filmu ‚Król lew’ i wzruszanie się w momentach, gdy  jako dzieci byliśmy cali we łzach lub w strachu.

 

DIGITALIZOWANIE to nie tylko możliwość RETUSZU i NAPRAWY USZKODZONYCH ZDJĘĆ ale także mobilizacja do przywrócenia wspomnień i przekazania ich innym.

 

Dbaj o wspomnienia za pomocą skanowania zdjęć

Dzieci zazwyczaj są ciekawskie i wszystko chcą wypróbować na własnej skórze!  Bywa to groźne lub całkiem zabawne ale zawsze jest pouczające i pozwala im uczyć się szybko jak nigdy później i odkrywać świat szybciej i dokładniej niż dorośli.

 

Odkrywaj świat oczami dziecka!

ZESKANUJ ZDJĘCIA i nie zapominaj o swoim dzieciństwie, dzięki któremu poznałeś świat!

 

Słodkości życzy zespół DIGITALIZOWANIE.PL

P.S. ZDJĘCIA możecie ZESKANOWAĆ wysyłając je do nas pocztą lub w KRAKOWIE na BATOREGO 25!

 

Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

SIOSTRZANA MIŁOŚĆ czyli zdjęcia które trafiły na skaner a wcale nie są stare

Zdjęcia z dzieciństwa, czyli skanowanie kolorowych i nowoczesnych fotografii

 

Spis treści:

 1. Skanowanie zdjęć to idealny prezent!
 2. Powrót do przeszłości – skanowaniem zdjęć.
 3. Skanowanie zdjęć to nie tylko pomoc fizyczna.
 4.  Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skanowanie zdjęć to idealny prezent!

Pierwszym z naszych klientów była ELIZA. Postanowiła zrobić prezent siostrze z okazji urodzin i ZESKANOWAĆ ZDJĘCIA z dzieciństwa, które podniszczone leżały zapomniane w rodzinnym albumie.

Nie miałam okazji przekonać się na własnej skórze, ale patrząc na przykład kuzynostwa, siostrzana miłość bywa trudna. Przebywanie ze sobą codziennie, pomimo różnicy charakterów i odmiennych planów nie zawsze należy do przyjemności.

Powrót do przeszłości – skanowaniem zdjęć

Nikt jednak nie zna nas tak dobrze, jak rodzeństwo. Im jesteśmy starsi tym nasze spojrzenie na świat zbiega się i zaczynamy rozumień i akceptować swoją różność i odmienne decyzje.

 

 

Skanowanie zdjęć to nie tylko pomoc fizyczna

 

Eliza jest osobą, która dużo podróżuje po świecie. Zna biegle kilka języków. Zaczęło się od Erasmusa we Francji po ostatnie pół roku w Szwecji na wyspie, leżącej samotnie na Morzu Bałtyckim.  Eliza dobrze rozumie ból rozłąki z rodziną i wie, jak ważne są wspomnienia. Dlatego skanowanie fotografii z dzieciństwa jako prezent spełniło doskonale swoje zadanie. Dziewczyny wspólnie pooglądały zdjęcia na telewizorze i odkryły nowe szczegóły ze starych zdjęć. Wysoka jakość zeskanowanej fotografii i retusz oraz naprawa fragmentów pozwoliły na nowo poczuć atmosferę, kolory i uczucia tamtych chwil.

Skanowanie negatywów

 

Skanowanie zdjęć to nie tylko zapobiegnięcie ich niszczeniu ale także okazja do wspólnych chwil spędzonych razem i tworzenia nowych opowieści. Przeszłość jest najlepszą lekcją pokory, nauką że nawet słabe chwile wnoszą w nasze życie odmianę. Są często napędem do większych zmian.

 

Dziękujemy Elizie za udostępnienie zdjęć swojej rodziny i życzymy im wielu chwil, w których będą mieli okazję razem wspominać i tworzyć nowe historie do opowiadań.

 

Dziękuję za chwilę uwagi i zapraszam do śledzenia kolejnych wpisów

Natalia

 

 Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

DZIEŃ MATKI – NIEZWYKŁY POMYSŁ NA PREZENT DLA MATKI czyli zeskanowane zdjęcia z dzieciństwa

Pomysł na prezent dla Matki

Dzień Matki to idealna okazja na piękny prezent w postaci zeskanowanych i zretuszowanych fotografii

Spis treści:

 1. Skanowanie slajdów w Krakowie najlepszym prezentem.
 2. Od skanowania slajdów w Krakowie do szczęścia Mamy.
 3. Cała historia w skanowanych slajdach.
 4. Jak zlecić skanowanie slajdów w Krakowie?

Skanowanie slajdów w Krakowie najlepszym prezentem

26 maja coraz bliżej …. oczywiście Dzień Mamy zbliża się dużymi krokami. Trudno jest znaleźć odpowiedni prezent, który wyrazi naszą wdzięczność i miłość do Mam. Często szukamy wymyślnych prezentów, kupujemy kwiaty albo składamy same życzenia.

DZIEŃ MATKI - NIEZWYKŁY POMYSŁ NA PREZENT DLA MATKI czyli zeskanowane zdjęcia z dzieciństwa2

Mam dla Was najlepszą receptę na sukces i uśmiech na ustach waszych Mam. Co to takiego? Wspólnie spędzone chwile! To one są najważniejsze i najdłużej je pamiętamy 🙂

DZIEŃ MATKI - NIEZWYKŁY POMYSŁ NA PREZENT DLA MATKI czyli zeskanowane zdjęcia z dzieciństwa3

Od skanowania slajdów w Krakowie do szczęścia Mamy

W tych magicznych chwilach często robimy ZDJĘCIA i to właśnie one są najcenniejszą pamiątką o której często zapominamy. Niszczeją w kątach szafek a z nimi uciekają historie, uczucia a może kawały które przekazywane z pokolenia na pokolenie spajają rodzinę i tworzą jej niepowtarzalną historię.

Wasze mamy być może dawno zapomniały o czasach młodości, pierwszych miłościach, przyjaźniach i beztroskim czasie. Zakłopotane codziennością nie myślą o przeszłości. To właśnie ich młodość i historie którymi mogłyby się podzielić tworzą przyszłość. Uczą, cieszą i dają chwilę na zatrzymanie się w świecie, który nieubłaganie biegnie do przodu.

DZIEŃ MATKI - NIEZWYKŁY POMYSŁ NA PREZENT DLA MATKI czyli zeskanowane zdjęcia z dzieciństwa6

Cała historia w skanowanych slajdach

Dajcie możliwość swoim Mamom na chwilę wspomnień, opowiedzenie historii, chwilę wzruszeń. ZESKANUJCIE ZDJĘCIA MAMY z młodości i przygotujcie prezentację do której mama będzie narratorem powieści jaką stworzyło jej  życie.

ZDJĘCIA ZNISZCZONE, NIEWYRAŹNE, WYBLAKŁE – Wszystkim się zajmiemy, dokonamy RETUSZU a fotografie możecie wyświetlać na ekranie telewizora w doskonałej jakości, gdzie wyraźnie będzie widoczny każdy szczegół.

Najważniejszy jest uśmiech na twarzy Mamy.

Zaskoczcie ją! i dajcie okazję na chwilę wzruszeń 🙂

Czekamy na Wasze pytania i mobilizację do działania.

Jak zlecić skanowanie slajdów w Krakowie?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB

Dlaczego skanowanie zdjęć i negatywów jest fajne?

Dlaczego skanowanie zdjęć?

 1. Rewolucja w świecie digitalizacji – skanowanie negatywów.
 2. Os skanowania negatywów do pięknych odbitek.
 3. Skanowanie negatywów to pierwszy krok do nowej technologii.
 4. Jak zlecić skanowanie negatywów?

 

Rewolucja w świecie digitalizacji – skanowanie negatywów

Każdy z Nas ma w domu album ze starymi zdjęciami, klisze z nie wywołanymi negatywami czy slajdy w ramkach. Wszystko to jest w oryginale i mało które zdjęcie zostały wywołane w dwóch lub 3 egzemplarzach lub zeskanowane zdjęcie jest na naszym komputerze. W momencie gdyby przytrafiło nam się jakieś nieszczęście typu pożar, powódź czy szalony członek rodziny – to jesteśmy uszczupleni o bogatą historię całej naszej rodziny.

 

Dlaczego skanowanie zdjęć i negatywów jest fajne

Os skanowania negatywów do pięknych odbitek

Jeśli jesteśmy w posiadaniu cyfrowej wersji naszych zdjęć nic nie stoi na przeszkodzie by wywołać zdjęcia w 10 egzemplarzach i rozdać całej naszej rodzinie czyli idealny pomysł na prezent. Prawdopodobnie w zamian niektórzy członkowie rodziny zrewanżują nam się tym samym i wzbogacimy naszą kolekcję o nowe, unikatowe zdigitalizowane fotografie lub zeskanowane negatywy które jeszcze nie były wywołane.

Dlaczego skanowanie zdjęć i negatywów jest fajne2

Łatwo powrócić do zdigitalizowanych fotografii

Wystarczy na imprezie rodzinnej dostęp do internetu i już możemy korzystać z naszych zeskanowanych zdjęć zapisanych w chmurze. Uświetnimy każde spotkanie rodzinne lub ze znajomymi pokazując im fotografie, jak nasze mamy czy wujkowie byli małymi brzdącami i spali w kołyskach.

Dlaczego skanowanie zdjęć i negatywów jest fajne3

 

Skanowanie negatywów to pierwszy krok do nowej technologii

 

Doskonałym prezentem na urodziny starszej osoby w rodzinie jest spotkanie się w większej grupie i wyświetlenie zeskanowanych zdjęć na dużym ekranie z szczegółami o których nikt już nie pamięta. Często na takich zdjęciach obdarowani prezentem widzą pierwszy raz od 30 lat buty czy zabawki ze swojego dzieciństwa.

Dlaczego skanowanie zdjęć i negatywów jest fajne4

 

Professional Photo Retouching, Old Photo Restoration!

Each of us has a home album with old photos, films with not caused negatives and slides in frames. All this in an original and hardly any pictures were triggered in two or three copies or scanned photo on our computer. The moment had happened to us a disaster-type fire, flood or mad family member – we are the depletion of the rich history of our entire family.

Dlaczego skanowanie zdjęć i negatywów jest fajne5

If we have the digital version of our pictures nothing stands in the way to call the shots in 10 copies and distribute our whole family or a perfect gift idea. Probably in return some family members reciprocate the same to us and enrich our collection with new and unique digitized photographs or scanned negatives that have not yet been called.
It’s easy to return to digitized photograph


Just for a family party access to the Internet and now we can enjoy our scanned images stored in the cloud. Uświetnimy any family gathering or with your friends by showing them photographs, as our mothers and uncles were little toddlers and sleep in cradles.

The perfect birthday gift for an elderly person in the family is meeting people in a group and display the scanned images on the big screen with the details about which no one remembers. Often such photographs blessed with a gift they see for the first time in 30 years shoes or toys from your childhood.

Gift Idea

Fotos ¿Por qué escaneo?Cada uno de nosotros tiene un álbum de casa con fotos antiguas, películas con negativos y diapositivas no causados ​​en marcos. Todo esto en una foto original y casi ninguna de las imágenes se desencadenaron en dos o tres copias o escaneado en nuestro ordenador. El momento había pasado a nosotros un tipo de desastres incendio, inundación o familiar locos – somos el agotamiento de la rica historia de nuestra familia entera.

Si tenemos la versión digital de nuestros cuadros nada se interpone en el camino a la última palabra en 10 copias y distribuir nuestra familia entera o una idea para un regalo perfecto. Probablemente a cambio algunos miembros de la familia corresponder el mismo para nosotros y enriquecen nuestra colección de fotografías digitalizadas nuevas y únicas o negativos escaneados que aún no han sido llamados.
Es fácil volver a fotografía digitalizada

Sólo por un acceso fiesta familiar a Internet y ahora podemos disfrutar de nuestras imágenes escaneadas almacenadas en la nube. Uświetnimy cualquier reunión familiar o con tus amigos por mostrándoles fotografías, como nuestras madres y tías eran pequeños niños y dormir en cunas.

El regalo de cumpleaños perfecto para una persona mayor en la familia se reúne la gente en un grupo y mostrar las imágenes escaneadas en la gran pantalla con los detalles acerca de la que nadie se acuerda. A menudo tales fotografías bendecido con un don que ven por primera vez en 30 años los zapatos o juguetes de su infancia.

Warum Scannen von Fotos?Jeder von uns hat ein Haus-Album mit alten Fotos, Filme mit nicht verursacht Negative und Dias in den Rahmen. All dies in einem Original und kaum Bilder wurden in zwei oder drei Kopien ausgelöst oder gescannte Bilder auf unserem Computer. Der Augenblick war für uns eine Katastrophe vom Typ Feuer, Hochwasser oder mad Familienmitglied passiert – wir sind der Abbau der reichen Geschichte der unsere ganze Familie.

Wenn wir die digitale Version der Bilder steht nichts mehr im Weg, um die Aufnahmen in 10 Kopien anrufen und vertreiben unsere ganze Familie oder eine perfekte Geschenkidee. Wahrscheinlich im Gegenzug einige Familienmitglieder erwidern die selben uns und bereichern unserer Sammlung mit neuen und einzigartigen digitalisierten Fotografien oder gescannten Negative, die noch nicht aufgerufen wurden.
Es ist einfach, zu digitalisiertes Foto zurück

Nur für eine Familienfeier Zugriff auf das Internet und jetzt können wir genießen Sie unsere gescannten Bilder in der Cloud gespeichert. Uświetnimy jedem Familientreffen oder mit Ihren Freunden, indem er ihnen Fotografien, wie unsere Mütter und Tanten waren kleine Kleinkinder und Schlaf in Wiegen.

Das perfekte Geburtstagsgeschenk für eine ältere Person in der Familie ist, Leute zu treffen, in einer Gruppe und die gescannten Bilder auf dem großen Bildschirm angezeigt werden mit den Details über die niemand erinnert. Oft sind solche Aufnahmen mit einem Geschenk, das sie zum ersten Mal in 30 Jahren Schuhe oder Spielzeug aus Ihrer Kindheit zu sehen gesegnet.

Jak zlecić skanowanie negatywów?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB