Wspomnienia rodzinne na skanowanych zdjęciach – digitalizowanie.pl radzi

Wspomnienia rodzinne to nie tylko ciepłe rozmowy przy stole, czy rocznicowe wydarzenia ale też różnego rodzaju przedmioty, pomieszczenia czy anegdoty które ożywiają naszą pamięć sięgając do tych „lepszych” czasów.

Spis Treści:

  1. Wspólny czas przy oglądaniu zeskanowanych zdjęć
  2. Archiwizacja przez skanowanie zdjęć to bezpieczeństwo na lata
  3. Zamiast ogranych filmów polecamy stare zdjęcia
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Wspólny czas przy oglądaniu zeskanowanych zdjęć

Nie ma chyba dogodniejszych warunków do takich wspominek jak wspólna kolacja przy świątecznym stole. Czy Was też kiedyś nudziło wyciąganie albumów i oglądanie tych samych starych zdjęć co roku? Podobno z wiekiem się dojrzewa 😉 i dochodzi do wniosku, że to właśnie tylko wspomnienia mogą zostać naszą jedyną pamiątką po tych chwilach scalających pokolenia.

Archiwizacja przez skanowanie zdjęć to bezpieczeństwo na lata

By nic z tych wspomnień nie uciekło, radzimy skanować stare fotografie. Dzięki takiemu zabiegowi po pierwsze macie pewność, że wasze pamiątki z rodzinnych albumów będą zarchiwizowane, bezpiecznie i posłużą następnym pokoleniom. Po drugie tylko wasza wyobraźnia hamuje was przed pomysłem na wystrzałowe wykorzystanie rodzinnych zdjęć w formie elektronicznej.

Zamiast ogranych filmów polecamy stare zdjęcia

Bo może zamiast Kevina Samego w Domu lepiej oglądnąć na dużym ekranie rodzinne zdjęcia po rekonstrukcji? Uwierzcie nam, emocje będą niepowtarzalne!

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

 

W miniaturce jak i poście możecie zobaczyć dość świeże zdjęcie, sprzed 3-4 lat. Digitalizowanie tak młodych zbiorów też wbrew wyobrażeniom ma sens, nie posiadam już pliku oryginalnego natomiast miejsce jak i osoba są dla mnie na  tyle ważne, że chciałbym je umieścić już w moim albumie rodzinnym. Polecam oczywiście wszystkim to samo

.Skanowanie zdjęć

 

Nie czekajcie na ostatnią chwilę, w linku poradnik jak zrobić najlepszy prezent w najkrótszym czasie.

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB