Wysyłanie zdjęć do skanowania pocztą – Skanowanie negatywów Kraków

Firma zajmująca się skanowanie fotografii, digitalizacją negatywów i digitalizowanie slajdów – Digitalizowanie.pl

  1. Skanowanie zdjęć wysłanych pocztą.
  2. Proste zasady skanowania zdjęć.
  3. Skanowanie zdjęć pod indywidualną opieką.
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skanowanie zdjęć wysłanych pocztą

Popularną formą oddania zdjęcia do skanowania jest wysłanie ich tradycyjną droga – czyli pocztą. Zdjęcia najlepiej ułożyć kluczem rozmiaru, jest to wygodniejsze przy wycenie i pracy nad skanowaniem. Dla formalności najlepiej zdjęcia policzyć a liczbę zapisać na kopertach/koszulkach w których będą posegregowane zdjęcia.

Proste zasady skanowania zdjęć

Skanowanie starych zdjęć oraz decyzja o ich rekonstrukcji jest uzgadniania z klientem, zależnie od poziomu zniszczeń bądź późniejszego celu wykorzystania. Przy każdej rekonstrukcji zdjęć staramy się zachować zasadę minimum maksimum. Czyli minimalną ingerencję w oryginalny wygląd zdjęcia z uzyskaniem maksymalnej poprawy jakości.

Skanowanie zdjęć pod indywidualną opieką

Przez ręce przeszły nam bardzo wyblakłe fotografię, nadpalone bądź źle przechowywane. Do każdego zdjęcia podchodzimy indywidualnie i doradzamy zakres rekonstrukcji bądź korekty. Zeskanowane zdjęcia są później odsyłane w zabezpieczonej kopercie bąbelkowej dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa przesyłki. Forma usługi przez pocztę pozwala na zeskanowanie swoich pamiątek z terenu całej Polski!

Najlepszy Cennik skanowania

Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB