Skanowanie zdjęć – Zapomniane zdjęcia – digitalizowanie.pl

Skanowanie zdjęć to sposób na zapomniane zdjęcia. Czy zdarzało Wam się znaleźć dawno zapomniane zdjęcie?  Zdjęcie o którym często mogliście słyszeć opowieści przy rodzinnym rozmowach czy wspomnieniach. Są to wyjątkowo cenne pamiątki, niczym relikwie. Niesamowite jak jedna „stara kartka” potrafi odkryć nić która łączy pokolenia, unikatowe doświadczenie.

Spis treści:

  1. Skanowanie starych zdjęć
  2. Skanowanie zdjęć z rekonstrukcją
  3. Skanowanie zdjęć a pamięć o zmarłych
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć

Skanowanie starych zdjęć

Ale co dalej gdy już przypadkiem lub po poszukiwaniach trafimy na starą fotografię? Jest tylko jedno wyjście! Skanowanie starych zdjęć pomoże zabezpieczyć oryginał a powstała kopia, o zauważalnie lepszej jakości może nam posłużyć do dalszych niespodzianek 😉

Skanowanie zdjęć z rekonstrukcją

Jeśli Wasze pamiątkowe zdjęcie jest w jakiś sposób uszkodzone, nie martwcie się, przywrócenie blasku oryginalnej fotografii może być niemożliwe natomiast z największą precyzją dokonamy rekonstrukcji zdjęcia w formie skanu. Tak poprawiona rodzinna fotografia, na pewno poruszy nić łączącą pokolenia i wszyscy będą mogli cieszyć się nią na nowo.

Zachęcamy nie tylko do skorzystania z naszych usług ale przede wszystkim do dbania o to co nie uchwytne, o wspomnienia związane z starymi fotografiami.

Przykłady naszej pracy możecie znaleźć -> http://digitalizowanie.pl/skanowanie-zdjec/

 

Skanowanie zdjęć a pamięć o zmarłych

P.S. Na zdjęciu w poście jak i miniaturce możecie oglądać zdjęcie z moich prywatnych zbiorów, jest to zdjęcie mojego wuja który w dzieciństwie, zaraz po wykonaniu fotografii zmarł na wadę serca. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której taka pamiątka mogła by zniknąć z rodzinnych albumów, bezpowrotnie.

skanowanie zdjęć

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB