Zdjęcia 3D – Piękne animacje ze starych zdjęć

Mało kto wie, że nawet ze starego zeskanowanego zdjęcia można zrobić animację 3D. Jest to bardzo prosty(dla wprawnego użytkownika), a w swej prostocie niezwykle przyjemny dla oka zabieg.

Spis treści:

  1. Digitalizacja zdjęć a nowe możliwości.
  2. Możliwości po digitalizacji zdjęcia.
  3. Digitalizacja zdjęć a obraz 3D.
  4. Jak zlecić digitalizację zdjęć.

Digitalizacja zdjęć a nowe możliwości

Można takie skanowanie obrazów i digitalizację zdjęć przeprowadzić we własnym zakresie, ale jak już wspominaliśmy kiedyś na blogu, można też oddać sprawę specjalistom.

„Wyprodukowanie”  dobrego (!) obrazu 3D wymaga pewnych zdolności obsługi odpowiednich narzędzi i posiadania odpowiedniego sprzętu, którym właśnie dysponujemy w naszym punkcie obsługi skanowanie i digitalizacja w Krakowie.

 

Możliwości po digitalizacji zdjęcia

Skaner, na którym przeprowadzamy właśnie skanowanie obrazów i digitalizację zdjęć posiada parametry dużo wyższe niż urządzenia ogólnodostępne i używane jako wielofunkcyjne w domach wielu z nas. Dzięki tym parametrom możliwe jest skanowanie obrazów w wyższej rozdzielczości, a co za tym idzie w lepszej jakości. Dzięki skanowaniu w wysokiej jakości otrzymujemy obrazy o parametrach pozwalających na najlepsze digitalizowanie i późniejszą obróbkę.

Możemy z zeskanowanymi zdjęciami zrobić co nam się zamarzy. Takie dobrej jakości zeskanowane i zdigitalizowane obrazy możemy przechowywać w formie elektronicznej, po odświeżeniu i retuszu wydrukować do ramki lub albumu, tworzyć przeróżne prezentacje, podarować jako prezent lub wysłać drogą elektroniczną.

Digitalizacja zdjęć a obraz 3D

Świetnym pomysłem jest utworzenie z „płaskiego” zdjęcia, obrazu 3D. Jest to technika dająca bardzo wiele radości osobom oglądającym. Sprawia, że osoby widniejące na zeskanowanych fotografiach, wydaje się być wprawiona w ruch. Zabieg tworzenia zdjęcia w 3D to w większości „zabawa” wizualna i efekt oddziałuje na nasze zmysły lekko je oszukując. Nasze oczy widzą postać przemieszczającą się względem tła, a w rzeczywistości jest tam zastosowany specjalny trik, który daje nam wrażenie głębi obrazu. Jest to wprawienie w ruch całego zdjęcia, jak widać na załączonych filmikach, wykonanych z naszych własnych zeskanowanych starych zdjęć.

Tworzenie obrazów 3D z zeskanowanych zdjęć to na prawdę świetny pomysł na wykorzystanie naszych zdigitalizowanych obrazów.

Razem z nami skanowanie zdjęć w Krakowie, ożywcie przeszłość i twórzcie piękne pamiątki dla naszych najbliższych.

Jak zlecić digitalizację zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

 

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy,klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Digitalizacja zdjęć

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB