Zdjęcie 3D – Czy to możliwe? Digitalizowanie.pl radzi

Zdjęcie 3d! Teraz dzięki najnowszym narzędziom w obróbce graficznej możecie stworzyć animację 3d z starego zdjęcia!

Spis treści:

  1. Digitalizacja zdjęć – najoryginalniejszy prezent.
  2. Digitalizacja zdjęć w formie 3D.
  3. Wykorzystanie fotografii 3D po digitalizacji zdjęć.
  4. Jak zlecić digitalizację zdjęć.

Digitalizacja zdjęć – najoryginalniejszy prezent

Wyobraźcie sobie reakcję osoby dla której będziecie przygotowywać tak wystrzałową niespodziankę czy oryginalny prezent.

Digitalizacja zdjęć w formie 3D

Przeważnie animacja trwa od kilku do kilkunastu sekund zależnie od Waszych potrzeb oraz rozmiarów zdjęcia. Każda fotografia z Waszego rodzinnego albumu może zostać ożywiona i wykorzystana w formie animacji 3d! Dzięki efektowi nakładania się tego samego zdjęcia w różnych odległościach mamy możliwość oglądać efektywne i wspaniałe zdjęcie w nowej, wcześniej niedostępnej jakości.

Tak przygotowane zdjęcie 3d może zostać odtworzone na dowolnym urządzeniu, od telefonu komórkowego po rzutnik na ścianę!

Wykorzystanie fotografii 3D po digitalizacji zdjęć

Jeśli nasza praca spodobała Wam się ale potrzebujecie podobnej animacji do użytku komercyjnego(np. na stronę internetowa lub aukcję), odezwijcie się na pewno znajdziemy sposób by wykorzystać najnowszą technikę dla Waszych potrzeb.

Dzięki kompleksowości naszych usług, możecie po prostu przynieść do nas swoje stare zdjęcia a Wy będziecie mogli wybrać które z nich ma się zmienić w ruchomy obraz!

Podpowiemy ,że „ruchome” zdjęcia robią niemałe wrażenie na starszych członkach rodziny! Świetny pomysł na wyjątkowy prezent!

Jak zlecić digitalizację zdjęć lub stworzenie efektu 3d

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

W przypadku gdy chcesz zlecić wykonanie na Twoim zdjęciu efektu 3d wystarczy przesłać nam zdjęcie a następnie opisać Kto lub Co ma grać główną rolę na zeskanowanym zdjęciu przeznaczonym do animizacji.

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

digitalizacja zdjęć

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB