U nas zamówisz usługę skanowania zdjęć od A do Z

Skanowanie zdjęć i negatywów, czyli prezent dla każdego

Spis treści:

  1. Wykorzystanie skanowanych zdjęć.
  2. Skanowanie zdjęć do wydruku.
  3. Przechowywanie zeskanowanych zdjęć.
  4. Skanowanie zdjęć – praca i pasja.
  5. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Wykorzystanie skanowanych zdjęć

Kiedy już uda nam się zeskanować zdjęcia. Warto się zastanowić jak najlepiej wykorzystać je w formie prezentu. Może to być np. prezentacja ze zdjęciami(takowe też przygotowujemy). Tak przygotowany plik możemy otworzyć nie tylko na komputerze ale też bezpośrednio na nowszej klasy telewizorach, jest to bardzo wygodna forma do rodzinnego oglądania.

Skanowanie zdjęć do wydruku

Kolejną opcją jest wykorzystanie plików to wydrukowania w nowym formacie, oprawiając odbitki w album ze zdjęciami. Mnogość dostępnych form na rynku pozwoli nam na dobranie odpowiedniego kształtu i okładki zależnie od okazji bądź osoby której chcemy podarować tak unikatowy prezent.

Przechowywanie zeskanowanych zdjęć

Oprócz wykorzystania zeskanowanych zdjęć w formie pliku warto pamiętać ,że są one tak naprawdę kopią zapasową oryginalnych odbitek. Warto przechować pliki w minimum 2 miejscach (np. dysk zewnętrzny, serwer chmura), oryginały szczelnie zapakować i bezpiecznie schować dzięki temu mamy pewność ,że nasze zdjęcia przeżyją kilka pokoleń a my możemy cieszyć się bez końca zeskanowanymi kopiami.

Skanowanie zdjęć – praca i pasja

Skanowanie zdjęć to dla nas poza pracą odpowiedzialność za historię, dlatego zawsze doradzamy i dokładamy pełnych starań by wszyscy mogli cieszyć się nią bez przeszkód.

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB