Skanowanie slajdów Wrocław – teraz także na Śląsku!

Skanowanie slajdów w Wrocławiu – kolejne miasta dołączają do naszej usługi! Pamiętajcie, że z każdego miejsca w Polsce możecie wysłać do nas swoje pamiątkowe materiały takie jak slajdy, stare zdjęcia czy klisze z aparatów.

Spis treści:

  1. Co zrobić z slajdami we Wrocławiu?
  2. Zeskanowane slajdy z Wrocławia będą pamiątką na przyszłe lata
  3. Jak zlecić skanowanie slajdów we Wrocławiu?
  4. Miniaturka z Wrocławia

Co zrobić z slajdami we Wrocławiu?

Korporacje technologiczne prześcigają się w stworzeniu szybkiego połączenia z księżycem, opracowywane są procesy eksploatacji asteroid z rzadkich pierwiastków, ludzka technika nigdy jeszcze nie była na tak wysokim poziomie ale co w tych czasach zrobić z zakurzonymi slajdami? Albumami z starymi zdjęciami czy całymi setkami zdjęć w formie wywołanych filmów?

Dzięki postępowi także w procesach archiwizacji danych wszystkie rodzinne zabytki czy miejskie świadectwa historii możecie zeskanować do formy elektronicznej!

Uchronicie tym samym pierwowzory, a zdjęcia cyfrowane wrócą do was w odnowionej jakości dostępne na każdym urządzeniu. Szczególnie polecamy udostępnianie zdjęć na rodzinnych imprezach, pozwala to w bardzo ciekawy sposób spędzić czas.

Zeskanowane slajdy z Wrocławia będą pamiątką na przyszłe lata

A może to właśnie wielowiekowa historia Wrocławia zapisała się na starych slajdach, fotografiach lub przedwojennych pocztówkach. Każdy materiał historyczny wart jest zachowania dla następnych pokoleń. Miejmy nadzieje,że Wrocław będzie kolejnym miastem którego fotografie będziemy mogli ulepszać dla potomnych.

Jak przesłać nam zlecenia skanowania slajdów z Wrocławia

Chcesz zlecić wykonanie skanowania slajdów naszej firmie? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Miniaturka slajdu z Wrocławia

W miniaturce zobaczycie element średniowiecznego Wrocławia, dla niektórych najpiękniejszego 🙂

skanowanie slajdów w wrocławiu

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB