Zamów Skanowanie

tel. 799-331-372

Pn-Pt: od 8 do 18

Skanowanie Slajdów © Polska: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Bydgoszcz, Lublin, Białystok

Skanowanie slajdów, negatywów i zdjęć wykonujemy w Krakowie na Starym Mieście, jednak przyjmujemy zdjęcia z całej Polski

Skanowanie Slajdów || Skanowanie Negatywów || Skanowanie Zdjęć i inne usługi w kontakcie

Kontakt:

Digitalizowanie.pl

Fabryczna 29/30, 38-700 Ustrzyki Dolne 

Tel: 799-331-372

Pn-Pt: 8-16

email: kontakt@digitalizowanie.pl

Oferujemy usługi:

skanowania zdjęć i odbitek; materiały często są w formie papierowej o wymiarach 10x15cm. Nasz sprzęt pozwala nam zeskanować materiały o wymiarach nie większych niż A4.

skanowania negatywów i klisz; jeśli dostarczysz nam klisze w rolce to musimy je pociąć na paski, często jeden pasek mieści 6 klatek. Jest to nie groźna operacja dla zdjęć, ponieważ wykonujemy cięcia z najwyższą starannością na łączeniach klatek.

skanowanie slajdów; uprzejmie prosimy by slajdy wysyłać w szczególnie dobrze zabezpieczonym pudle, plastikowe ramki mają ograniczoną wytrzymałość.

rekonstrukcji fotografii; efekty pracy naszych grafików komputerowych są lepsze jeśli się da im więcej czasu. Rekonstrukcja często dotyczy usunięcia niedoskonałości z którymi nie poradziły sobie wbudowane funkcje skanera.

kolorowania czarno-białych zdjęć; nasi graficy komputerowi przywracają kolory jakie wskaże klient lub według własnego uznania. Kolorowanie daje najlepsze efekty dla zdjęć portretowych jednej lub kilku osób. Dla zdjęć grupowych np. weselnych nakład pracy jest znacznie większy.

wydruku zdjęć w formacie 29cmx21cm (pod antyramę A4). Jest to usługa realizowana na fotograficznych drukarkach atramentowych. Jakość jest bardzo wysoka jednak nie można tego porównywać z chemicznym wywoływaniem zdjęć.

Masz pytania? zadzwoń lub napisz, być może mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Znajdź nas na FB

Zamów Kuriera błyskawicznie i bez zbędnych formalności – bezpośrednio z naszej strony!

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi mamy atrakcyjne ceny przesyłek. Nasza strona pozwala błyskawicznie zamówić najtańszego kuriera. Już od 30zł możesz zamówić kuriera w obie strony na terenie całej Polski. Do ogromnej paczki o wymiarach 50cm x 50cm x 50cm i słusznej wadze 10kg zmieścisz wszystkie slajdy, negatywy i zdjęcia przeznaczone do digitalizacji.

—–> ZAMÓW KURIERA JUŻ TERAZ <—–

skanowanie slajdow bytom skanowanie slajdow ruda slaska skanowanie slajdow rybnik skanowanie slajdow zielona gora skanowanie slajdow tychy skanowanie slajdow opole