Zamów Skanowanie

tel. 799-331-372

Pn-Pt: od 8 do 18

Skanowanie Przeźroczy, Skanowanie Slajdów, Skanowanie Negatywów, Skanowanie Klisz, Skanowanie Zdjęć © 1998 – 2017 Digitalizowanie.pl

Skanowanie: zdjęć, negatywów, slajdów, odbitek, klisz i fotografii

Wykonujemy usługi digitalizowania zasobów prywatnych (skanowanie rodzinnych zdjęć i innych materiałów). Naszym marzeniem jest zabezpieczenie fotografii obrazujących architekturę, stroje, ludzi, miejsca i czas czyli dorobek kulturowy. Digitalizowanie pozwala zabezpieczyć materiały przed bezpowrotną utratą, obejrzeć je na dużym ekranie, podzielić się w sieci lub wydrukować w nowej jakości. Szanujemy Wasze pamiątki dlatego wszystkie nasze usługi nie wpływają negatywnie na stan dostarczonych materiałów.

Skanowanie to doskonały pomysł na prezent

Skanowanie zdjęć, slajdów i negatywów to pomysł by obdarować naszych bliskich rodzinnymi pamiątkami w wysokiej jakości i pokazać im jak bardzo ich kochamy. Łączymy bliskich sobie ludzi poprzez wspólne wspominanie minionych chwil. Pozwól przeżyć najpiękniejszy czas z bliskimi w otoczeniu zdjęć o najlepszej jakości tak aby nic nie odwracało uwagi. Pomysł na prezent jakim jest skanowanie zdjęć z nami sprawdzi się również w twojej rodzinie.

Właśnie nadszedł czas, aby dać Twoim wspomnieniom nowe życie!

Nie pozwól na bezpowrotną utratę cennych wspomnień, wykonaj skanowanie Twoich pamiątek. Coraz więcej ludzi decyduje się na skanowanie zdjęć i przeniesienie ich do swoich komputerów. To także jedyny sposób na zabezpieczanie swoich pamiątek przed upływem czasu i okazja do spotkania z najbliższymi.

Masz w domu albumy ze starymi zdjęciami?

Skanowanie, dlaczego warto?

Zdigitalizowane zdjęcia nie niszczą się i łatwiej je przechowywać. Dzięki nam będziesz mógł swoje zdjęcia:

  • Oglądać na ekranie monitora, telewizora lub tabletu z rodziną
  • Drukować w formacie plakatu lub fotoksiążki
  • Pokazywać zdjęcia swoim znajomym i rodzinie za pomocą np. Facebooka lub Insta
  • Wykonać odbitki, retuszować, stworzyć drzewo genealogiczne
  • I wszytko to co do tej pory;)

Jakie są wady?

Nie ma, żadnych minusów usług digitalizacji zasobów prywatnych lub publicznych. Dostarczone materiały nie zostają zniszczone. Usługa jest realizowana bardzo szybko, więc nawet nie odczujesz braku zdjęć. Mamy bardzo dobre i przejrzyste warunki (1zł/szt.). Jakość naszych usług digitalizowania już w standardzie jest na wysokim poziomie i nie będziesz musiał ich powtarzać. Widzisz jakieś inne wady? napisz do nas, na pewno rozwiejemy Twoje wątpliwości.