Bardzo ładny portret w owalu – Skanowanie zdjęć i fotografii

Skanowanie zdjęć kraków

Fotografia wpadła nam w ręce w większej paczce, kogo dokładnie dotyczy ten skan zdjęcia? nie wiadomo;/

 

Spis treści:

  1. Skaner a skanowanie zdjęć.
  2. Odkrywanie historii ze skanowaniem zdjęć.
  3. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skaner a skanowanie zdjęć

Skanując zdjęcia często spotykamy takie które nie wymagają retuszu. Zdjęcie powyżej jest tego idealnym przykładem. Skanowanie zdjęć naszym skanerem już od razu daje bardzo dobre efekty, ponadto kilka drobnych skaz nadaje fotografii realizm. Wiemy, że przedstawiona osoba która być może nie jest już wśród nas nie jest postacią z bajek, filmów czy plakatów.

DigitalizowanieOdkrywanie historii ze skanowaniem zdjęć

Nie jestem skromną osobą ale też nie lubię się przechwalać nie swoimi osiągnięciami. Ta pani do góry to córka Wincentego z poprzednich wpisów o skanowaniu zdjęć w Krakowie. Nie jest to moja babka tylko siostra mojego dziadka Alojzego, który też się przewinął na kilku starych fotografiach. Jeśli odnajdziemy zdjęcie z pogrzebu które również zamieszone jest na tym blogu, to Pani ubrana na czarno w welonie to jest to ta sama osoba którą mamy na fotce powyżej. Na tamtej fotografii jednak miała już męża i dzieci bo na tej ma około 18lat. Prawdopodobnie to jest też przyczyna dlaczego wykonano jej zdjęcie.

Jak zlecić skanowanie zdjęć?

 

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB