Usuwanie szumu czyli Dlaczego warto digitalizować negatywy?

Szum na zdjęciu – „to nie problem” – Digitalizowanie.pl

Spis treści:

  1. Digitalizacja negatywów dalej aktualna.
  2. Zawsze znajdą się stare negatywy do digitalizacji.
  3. Digitalizuje negatywy zanim będzie za późno!
  4. Jak zlecić digitalizację negatywów?

Digitalizacja negatywów dalej aktualna

Zauważalna jest tendencja ,przesunięcia gromadzenia danych do świata wirtualnego. Nikt już dzisiaj nie posiada 36 zdjęciowych filmów wraz z aparatami. Dzisiaj zdjęcia robi się masowo, po kilka setek na wakacjach. W pracy, na obiedzie, na wycieczce.

Zawsze znajdą się stare negatywy do digitalizacji

Sprzyja temu rozwinięcie serwisów społecznościowych takich jak Instagram, Twitter i Facebook. Dlatego tez przy masowości zjawiska fotografii tak bardzo cenne są te stare zdjęcia, których nie można skopiować „jednym kliknięciem”. Jedyna metodą na zapewnienie im bezpieczeństwa to skanowanie fotografii. Digitalizacja pozwala na kopiowanie, zabezpieczanie i powielanie najcenniejszych zdjęć, tych które mają tylko jeden fizyczny oryginał!

Digitalizuje negatywy zanim będzie za późno

Z każdym rokiem spada szansa odnalezienia rodzinnego albumu a rośnie prawdopodobieństwo ,że może w nim czegoś brakować. Nie czekajmy z wspomnieniami na później! Skanowanie starych zdjęć można zorganizować nawet przez wysyłkę pocztową a uśmiech członków rodzinny na taki prezent ze zdjęć jest nie do opisania 🙂

Jak zlecić digitalizację negatywów?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB