Digitalizowanie.pl podpowiada – Jak przygotować zdjęcia do skanowania?

Jesteśmy perfekcjonistami w skanowaniu zdjęć i digitalizowaniu negatywów, nie trać czasu i dołącz do nas!

Spis treści:

  1. Jak przygotować zdjęcia do digitalizacji?
  2. Digitalizacja zdjęć – nawet tych uszkodzonych.
  3. Pytajcie profesjonalistów o digitalizację zdjęć!
  4. Jak zlecić digitalizację zdjęć?

Jak przygotować zdjęcia do digitalizacji?

Dzisiaj krótka ale treściwa notka na temat tego jak przygotować zdjęcia do skanowania aby cennik zdjęć był jak najbardziej korzystny. Jest jedna sprawdzona metoda: zapakować do koperty i wysłać! Tak, zdjęcia które mają być zeskanowane nie wymagają dodatkowych zabiegów. Wszystkim zajmiemy się my.

Digitalizacja zdjęć – nawet tych uszkodzonych

Ostatnio trafiły nam w ręce zdjęcia dość uszkodzone, były przyklejone do ściany a po latach przykleił się do nich tynk. Często też skanujemy zdjęcia rozdarte na dwie części lecz nie stanowi to dla nas problemu przy skanowaniu slajdów na prezent ze zdjęciami. Mamy świadomość ,że zdjęcia lub album który trafia nam do rąk po latach może nie być w najlepszym stanie.

Pytajcie profesjonalistów o digitalizację zdjęć!

Najlepiej nie wykonywać dodatkowych napraw na własną rękę, nie odklejać zdjęć przyklejonych 50 czy 70 lat temu do kart  albumu (on tez może być pamiątką!). Zawsze warto wpierw spytać profesjonalistów od skanowania fotografii a my korzystając z naszego doświadczenia postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie 🙂

http://digitalizowanie.pl/kompendium-infromacji-blog/wysylanie-zdjec-do-skanowania-poczta/

Jak zlecić digitalizację zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB