Skanowanie slajdów – możliwie też w Warszawie

Możecie skorzystać z usługi skanowania slajdów w Warszawie oraz w miastach w całej Polsce. Tak naprawdę potrzebna Wam jest jedynie poczta lub połączenie z internetem w celu zamówienia kuriera.

Spis treści:

  1. Jak przygotować slajdy do Skanowania z Warszawy?
  2. Zeskanowanie slajdów z Warszawy lepsze od zakupu rzutnika dla slajdów
  3. Wolna ręka dla zeskanowanych slajdów z Warszawy
  4. Jak zlecić skanowanie slajdów z Warszawy?
  5. Miniaturka z Warszawy

Jak przygotować slajdy do Skanowania z Warszawy?

Przygotowane i wybrane slajdy wystarczy zapakować i wysłać na nasz adres kontaktowy. Skontaktujemy się z Wami ustalając cenę końcową oraz czas realizacji zlecenia.

Zeskanowanie slajdów z Warszawy lepsze od zakupu rzutnika dla slajdów

Skanowanie slajdów to wyjątkowa gratka dla miłośników starych wspomnień. Rzadko ktokolwiek posiada jeszcze urządzenie którym można wyświetlać slajdy oryginalną metodą na powierzchni płaskiej. Problemowe jest wypożyczenie czy zakup podobnego urządzenia. Na ratunek przychodzi możliwość skanowania starych slajdów do formy elektronicznej. Tak zdigitalizowany materiał, możemy wydrukować lub wyświetlać na dużych ekranach LCD czy za pomocą współczesnych wyświetlaczy.

Wolna ręka dla zeskanowanych slajdów z Warszawy

Wykorzystanie końcowe to już Wasza inwencja, najważniejsze,że tak zeskanowane slajdy już nigdy nie ulegną zniszczeniu a oryginały można bezpiecznie schować. Z każdym następnym pokoleniem ich wartość sentymentalna oraz rynkowa rosną, pamiętajmy o tym!

Jeśli już wspomnieliśmy o nasze stolicy w tytule, nie pozostawiamy tego hasło pustego. Ciekawostką z stołecznego miasta jest informacja o naszym narodowym przysmaku Ptasim Mleczku, czy wiecie, że nazwę wyrobu wymyślił Jan Wedel w 1936 roku i 10 lipca opatentował ją oficjalnie?

 

Jak zlecić skanowanie slajdów z Warszawy?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania slajdów naszej firmie? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

 

skanowania slajdów w Warszawie

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB