Rekonstrukcja zdjęć i skanowanie negatywów Kraków – kolejny poziom

Skanowanie negatywów i rekonstrukcja zdjęć jest to umiejętność w której każdy może zobaczyć cuda techniki i kunszt naszego grafika. Ostatnimi czasy mieliśmy przyjemność skanować rodziny album z kilkunastoma bardzo starymi fotografiami i negatywami. 

Spis Treści:

  1. Kiedy zeskanowane negatywy z Krakowa trafiają do miniaturki
  2. Rekonstrukcja i skanowanie negatywów Kraków (usuwanie rys i zabrudzeń)
  3. Jak zlecić skanowanie negatywów i zdjęć

Kiedy zeskanowane negatywy z Krakowa trafiają do miniaturki

Te najbardziej zniszczone za naszą radą i zgodą klienta trafiły do naszej kuźni fotograficznej 😉 po wzmożonym wysiłku i długiej pracy udało się z zniszczonych zdjęć wykonać bardzo przyzwoitą rekonstrukcję starych fotografii.

Najlepszy przykład możecie oglądać w miniaturce do wpisu jak i w samym wpisie. Niestety nie znamy dokładnej historii zdjęcia, możemy się jedynie domyślać, że zdjęcie pochodzi z okresu ostatnio świętowanego czyli, czasów około pierwszo-wojennych. Może jakiś pasjonat historii chciałby zidentyfikować pagony i mundur naszego bohatera na tym starym zdjęciu? Jeśli posiadacie taką wiedzę, zapraszamy do kontaktu.

Rekonstrukcja i skanowanie negatywów Kraków (usuwanie rys i zabrudzeń)

Zdjęcie oryginalne było znacząco popękane, poplamione, wyblakłe, chyba nawet czymś porysowane. Przy zastosowaniu zaawansowanych narzędzi udało się tchnąć w stare zdjęcie nowe życie.

 

Pamiętajcie, że stare zdjęcia-pamiątki są unikatowymi przedmiotami! Warto o nie zadbać ze szczególna opieką i podać je np. rekonstrukcji zdjęcia. Ależ nieopisywalne szczęście musiało dotrzeć do osoby która mogła zobaczyć stare zdjęcie w nowej odsłonie, dodatkowo z cyfryzowane dzięki temu zostanie na zawsze!

Czy Wy też chcecie zaskoczyć najbliższych niemożliwym?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

skanowanie negatywów kraków

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB