Skanowanie zdjęć w Krakowie – Digitalizowanie.pl – Zaduma nad przemijaniem

Święto zmarłych często popycha nasze umysły i uczucia ku tęsknocie i zadumie. Niewątpliwie jest to czas, który każdego z nas skłania do zastanowienia nad tym co będzie kiedyś, po życiu.

Spis treści:

  1. Powrót do tradycji połączony z nowoczesnym skanowaniem zdjęć w Krakowie.
  2. Uchwyć najważniejsze chwile skanując zdjęcia w Krakowie.
  3.  Przywracanie wspomnień poprzez skanowanie zdjęć w Krakowie.
  4. Skanowanie starych zdjęć w Krakowie.
  5. Jak zlecić skanowanie zdjęć w Krakowie.

Powrót do tradycji połączony z nowoczesnym skanowaniem zdjęć w Krakowie

Każdy z nas się zastanawia, nie ważne czy poszedł za modą i obchodzi Halloween, czy zapala znicze na grobach bliskich zmarłych czy świeci świeczkę wewnątrz wydrążonej dyni na ganku domu.

Uchwyć najważniejsze chwile skanując zdjęcia w Krakowie

Zaduma towarzyszy nam przez całe życie, podczas ceremonii pogrzebów, ślubów, nawet przy okazji okrągłych rocznic, czy to urodzin czy rocznic ślubów, na których gromadzi się nierzadko cała rodzina. Najbardziej zadumnym dniem w całym roku jest jednak Święto Zmarłych, które obchodziliśmy zaledwie przedwczoraj.skanowanie zdjęć Kraków

Przywracanie wspomnień poprzez skanowanie zdjęć w Krakowie

Przy takich okazjach, kiedy to spotyka się rodzica, na stół oprócz smacznych potraw i deseru, wjeżdża stos albumów ze starymi zdjęciami. Nieczęsto zdjęcia są zniszczone, lub wręcz nic na nich nie widać. Takie pamiątki wyciskają łzy każdemu, pochodzącemu ze starszego pokolenia. Po pierwsze dlatego, że coraz mniej pamiętamy tych, którzy już od nas odeszli, a po drugie mając świadomość, że nie zawsze będzie można te fotografie obejrzeć w takim stanie w jakim są. Wiedzą, że kiedyś zdjęcia stracą swoją wyrazistość i już nikt nie będzie w stanie odczytać wizerunków przodków, patrzących z dawnych lat.

Skanowanie starych zdjęć w Krakowie

Skanowanie starych zdjęć daje możliwości zatrzymania zdjęć przynajmniej w tym momencie, w jakim się znajdują. Ponadto skanowanie fotografii i digitalizowanie obrazów pozwala nam na odzyskanie starych zdjęć, tych które uległy zniszczeniu i nie nadają się już do obejrzenia. Digitalizowanie starych zdjęć stwarza okazję do ponownych spotkań z rodziną i najbliższymi, takich, na których obejrzeć można stare zdjęcia po renowacji.

Dajemy Państwu możliwość odzyskania wspomnień wraz z wizerunkami naszych najbliższych, dajemy Państwu ożywienie wizerunków waszych przodków przynajmniej jako odnowione obrazy ich z przeszłości. Dajemy Państwu możliwość przekazywania pamięci o naszych nieobecnych a ukochanych, których pamiętać musimy my i nasi potomkowie. Dajemy Państwu dzieciom możliwość rozmowy na temat dziadków, pradziadków, twórców rodów i niesławnych członków rodziny, których i tak się kocha, bo gdyby nie Oni, nasze życie byłoby jałowe i nic nie warte.

skanowanie zdjęć Kraków

Należy więc pamiętać, przypominać i wspominać ile tylko można, a zbiory starych zdjęć, jakie każdy z nas posiada, są ku temu świetnym pretekstem.

Korzystajmy z tych pratekstów i okazji jakie stawania przed nami życie. Skanujmy stare zdjęcia w Krakowie!

Jesteśmy ulotni jak wiatr a życie nasze krótkie, niczym mrugnięcie Najwyższego.

Mamy mało czasu, pielęgnujmy nasze wspomnienia, a może ktoś w zamian za to, będzie chciał pamiętać Nas … ?

 

Jak zlecić skanowanie zdjęć w Krakowie

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

Dostarcz do skanowania zdjęcia, slajdy, negatywy, klisze lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

lub napisz do nas na adres mailowy:

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB