Skanowanie zdjęć – remedium na problemy z pamięcią

Skanowanie zdjęć może się okazać się w dzisiejszych czasach nie tylko świetnym prezentem czy archiwizacyjnym zabiegiem ale też walką z postępującymi osłabieniami pamięci trwalej!

Spis treści:

  1. Wspomnienia, pamięć a skanowanie zdjęć.
  2. Ratowanie albumów w XXI w. a skanowanie zdjęć.
  3. Ratowanie starych fotografii a skanowanie zdjęć.
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć.

Wspomnienia, pamięć a skanowanie zdjęć

Czy wiecie,że 50% wiadomości nie chcemy zapamiętać bo przecież można je wyszukać online? Nie znamy już numerów do najbliższych ani ważnych instytucji. Wszystko można zapisać i znaleźć. Taki stan rzeczy osłabia nasze naturalne mechanizmy zapamiętywania! A co ze wspomnieniami i starymi zdjęciami?

Ratowanie albumów w XXI w. a skanowanie zdjęć.

Poza cała masą remediów na dolegliwości XXI w. polecamy siąść w rodzinnym gronie od czasu do czasu i poprzeglądać stare albumy. Rozgrzebanie pamięci trwałej na pewno posłuży kojącona leniwe neurony.

Ratowanie starych fotografii a skanowanie zdjęć.

By bezproblemowo i bezpiecznie cieszyć się starymi fotografiami bez ryzyka ich uszkodzenia najlepiej wykonać ich kopię albo pokazać bliskim w nowym cyfrowym wydaniu. Oryginały zostawcie dla następnych pokoleń lub muzeów, korzystajcie z zeskanowanych zdjęć które mogą być wyświetlane na dużych ekranach i urządzeniach mobilnych!

Takie rozwiązania pomaga dzielić się wspomnieniami ze wszystkimi, nawet z rodziną z całego świata! Walczcie o swoją pamięć i o wspomnienia. Skanujcie stare zdjęcia 🙂

Dodatkowo wykonujemy również rekonstrukcję zeskanowanych zdjęć, slajdów i negatywów np. cyfrowe usuwanie zabrudzeń, plam i kurzu. Możemy również pokolorować stare czarno-białe zdjęcie lub poprawić kontrast kolorów.

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

 

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

Skanowanie zdjęć

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB