Skanowanie – największe skanowanie na świecie!

Skanowanie dokumentów, czy wyobrażaliście sobie kiedyś jak wielką skalę może osiągnąć? Ile można zeskanować kartek w określonym czasie?

Spis treści:

  1. Skanowanie zdjęć – nowe możliwości.
  2. Specjaliści od skanownia zdjęć to my.
  3. Wiemy wszystko o skanowaniu zdjęć.
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć.

Skanowanie zdjęć – nowe możliwości

Trafiliśmy na bardzo ciekawą historię. Kolej amerykańska dorobiła się archiwum w którym przechowywała dokumenty aż z początku XIX wieku. Archiwalia te zajmowały CAŁY 8 piętrowy budynek! Zakupiono kilkanaście skanerów, przeszkolono kadrę i zaczęto skanowanie na wielką skalę. Zeskanowane archiwa, po sprawdzeniu plików były usuwane na miejscu wywrotkami. Proces trwał kilka lat. Wolimy się nawet nie zastanawiać ile czasu zająłby ten proces jeśli w grę wchodziłoby skanowanie zdjęć.

Specjaliści od skanownia zdjęć to my

Ale o to nie musimy się martwić, natomiast z doświadczenia wiemy,że świetnie i sprawnie radzimy sobie z standardowymi zasobami zdjęć jakie możne zgromadzić rodzinna w swoim archiwum starych fotografii. 

Wiemy wszystko o skanowaniu zdjęć

Bez względu czy powierzone zostanie nam jedno zdjęcie czy cały album zadbamy o Wasze wspomnienia z największą czułością 🙂

Skanowanie zdjęć nigdy nie było tak szybkie i tak dokładne!

Jeśli macie do nas jakieś pytania, piszczcie śmiało.

 

odpowiemy i na pytania dotyczące zamówień jak i chętnie podzielimy się naszą wiedzą o skanerach! 

Jak zlecić skanowanie zdjęć

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy,klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

appartment-building-835817_1280

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB