Skanowanie zdjęć – Stare zdjęcia – pogrzeb

Przychodzi taki czas gdy coś się kończy i coś się zaczyna

Spis treści:

  1. Skanowanie zdjęć – rodzinna historia.
  2. Od skanowania zdjęć do naszych korzeni.
  3. Skanowanie zdjęć powierz profesjonalistom.
  4. Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Skanowanie zdjęć to najważniejsza czynność w przypadku zdjęć z wesela i pogrzebu, wtedy mamy całą lub prawie całą rodzinę na jednej fotografii.

Skanowanie zdjęć – rodzinna historia

Stare zdjęcie prezentujące pogrzeb we wsi, na którym głównym bohaterem jest jak już dzisiaj mi wiadomo 54 letni Wincenty ze zdjęcia portretowego (wtedy 18lat)  we wcześniejszych wpisach.

Skanowanie negatywów

 

Skanowanie Kraków

Od skanowania zdjęć do naszych korzeni

Na środku zdjęcia w czarnym żałobnym welonie możemy odnaleźć córkę mojego pradziadka Wincentego. Marta była najstarsza z rodzeństwa, w którego skład wchodził Czesław, Berna, Alojzy oraz najmłodszy Kondrat.Niestety pomimo przedsięwzięcia poważnych środków: skanowaniu zdjęć – w wysokiej jakości oraz retuszowi, ukazaniu zdjęcia na 50` ekranie oraz zwołaniu najstarszych żyjących członków rodziny nie udało się ustalić zbyt dużo faktów.

Wszyscy mężczyźni z wąsami na starym zdjęciu to rodzeństwo mojego pradziadka. Wszystkie dzieci przy trumnie to rodzeństwo mojego dziadka, plus św.p. Marta. Starsza kobieta pochylająca się nad grobem to małżonka Wincentego a moja prababka która zmarła całkiem niedawno bo ok. 20 lat temu. Ostatnia osoba która odeszła z tego zdjęcia to św.p. Kondrat, najmłodszy brat mojego dziadka (2015r.).

Skanowanie zdjęć powierz profesjonalistom

Jeśli interesuje Was retusz starych fotografii to nie zapomnijcie, że można to zrobić samemu w domowym zaciszu jednak podstawą pod każdy retusz powinno być skanowanie zdjęć w bardzo dobrej jakości. Wszyscy przy skanowaniu posługują się terminem rozdzielczości jednak digitalizacja wykonana skanerem z wielofunkcyjnego urządzenia do 1000zł ma się ni jak do profesjonalnych urządzeń Epsona nawet przy tej samej rozdzielczości. W następnym wpisie postaram się pociągnąć temat dalej.

 

Pani w welonie jest ukryta na tym -> skanie zdjęcia jest to córka mojego pradziadka Wincentego który w wieku 18 lat miał wykonaną tą już dzisiaj starą fotografię, pradziadka również dotyczy informacja na temat jego zdjęcia portretowego.

Jak zlecić skanowanie zdjęć?

Chcesz zlecić wykonanie skanowania zdjęć,slajdów lub negatywów? Wykonujemy prace w terminach i bez zadawania zbędnych pytań. Dla stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki i terminy realizacji.

kontakt@digitalizowanie.pl (czynny 24h/7)
Tel.: 12 632 70 99
Pn.-Pt.: 8:00-18:00
Sob.: 9:00-14:00

Następnie wyślij do skanowania: slajdy, negatywy, klisze, zdjęcia lub odbitki na adres ul. Stefana Batorego 25/828, 31-135 Kraków

2

Polecamy również polubić nasze nowe konto na FB